Tytuł: Filmowe instrukcje montażu

WARSZTATOWIEC.info wtorek, 29 listopada 2016

Nasza cywilizacja staje się coraz bardziej obrazkowa, do czego doprowadził m.in. rozwój mediów, zwłaszcza zaś internetu. Możliwość publikowania rozmaitych filmów jest dziś praktycznie nieograniczona, z czego coraz chętniej korzystają dostawcy części i wyposażenia, zamieszczając w sieci rozmaite filmiki i animacje. Z cenną inicjatywą wystąpiła firma KYB Europe, która przygotowała zestaw filmów instruktażowych poświęconych tzw. trudnym autom. Piszemy o tym w artykule pt. "KYB instruuje filmowo". Polecamy również tekst pt. „Narzeczona Besserwissera", kolejny w rybryce Dziwne Awarie. Opowiada on kłopotach nie tylko z samochodem, ale również z klientami.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

KYB instruuje filmowo

Postępowanie ściśle według wskazówek producenta części gwarantuje prawidłowe przeprowadzenie naprawy. Najlepszym zaś sposobem na przekazanie odpowiedniej wiedzy jest przygotowanie filmu instruktażowego.

miniaturka

Narzeczona besserwissera

Bardzo często problem naprawczy dotyczy nie tyle samego samochodu, co klienta besserwissera, czyli takiego, który „wie lepiej”. Czasem prowadzi to do niespodziewanych komplikacji.

miniaturka

Cromax zamiast DuPont Refinish

Firma Axalta Coating Systems ogłosiła, że Cromax® zastąpi dotychczasowy brand DuPont Refinish, globalną markę lakierów renowacyjnych przeznaczonych do napraw nadwozi samochodowych.

Michelin poleca

Niemiecki oddział firmy Michelin – największego w Europie i jednego z największych na świecie producenta opon – potwierdził, że w swoim centrum szkoleniowym w Karlsruhe używa montażownic i wyważarek firmy HOFMANN.

Promocja przedłużona

Przedłużona została promocja ogłoszona przez firmę LE-GUM. Nadal dotyczy ona zestawów składających się z określonych urządzeń

Ten e-mail został wysłany do email@email.com.

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info