Tytuł: Przychodzi klient do warsztatu

WARSZTATOWIEC.info wtorek, 29 listopada 2016

Szanowni Państwo!

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi publikacjami na portalu Warsztatowiec.info.
Polecamy m.in. tekst pt. „Przychodzi klient do warsztatu”, w którym wyjaśniamy jak ważna, jest umiejętność rozmowy z użytkownikiem powierzającym nam swój samochód. Ten aspekt pracy jest przez niektórych warsztatowców zaniedbywany, tymczasem budowanie odpowiednich relacji z klientami przekłada się bezpośrednio na wyniki finansowe. Temat ten jest też coraz częściej podejmowany podczas tzw. szkoleń miękkich przeznaczonych dla właścicieli serwisów
Warto również polecić lekturę kolejnego tekstu poświęconego nietypowym problemom diagnostycznym z rubryki „Dziwne awarie”.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Przychodzi klient do warsztatu

W tekstach poświęconych obsłudze klienta w warsztacie rzadko pisze się o tym jak z nim rozmawiać. Tymczasem dobry kontakt z użytkownikami samochodów jest niezwykle ważny i w dużej mierze zależy od niego rynkowy sukces serwisu.

miniaturka

O aucie co się bało wody

Niektóre awarie mają całkiem prozaiczne przyczyny, co wcale nie oznacza, że ich odkrycie jest proste. Niekiedy potrzeba na to… kilka lat.

miniaturka

Niszczycielska kawitacja

Ślady erozji na powierzchni tulei cylindrowych to częsty widok, z jakim mają do czynienia mechanicy zajmujący się naprawami silników. Diagnoza zwykle jest prosta – to efekt kawitacji.

miniaturka

Części, narzędzia, wiedza

Aby naprawa nowoczesnego zawieszenia została wykonana należycie i działało ono po niej tak jak powinno, trzeba dysponować częściami wysokiej jakości, odpowiednimi narzędziami i szczegółowymi informacjami technicznymi.

miniaturka

Wysyp nowości Delphi

By nadążyć za nieustannymi zmianami zachodzącymi na rynku części zamiennych, związanymi przede wszystkim z pojawianiem się nowych modeli samochodów, każdy poważny dostawca elementów wykorzystywanych do serwisowania i napraw pojazdów, musi systematycznie rozszerzać swa ofertę. W przypadku firm, których gama wyrobów obejmuje wiele linii produktowych oznacza to regularnie powtarzający się wysyp nowości.

Ten e-mail został wysłany do email@email.com.

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info