Tytuł: Gaz nam zakręcili. Co dalej z ropą?

WARSZTATOWIEC.info środa, 27 kwietnia 2022
Reklama
miniaturka

Dwumasowe koła zamachowe z kasatorem luzu

Skrzynie biegów z podwójnym suchym sprzęgłem 2CT współpracujące z dwumasowym kołem zamachowym z kasatorem luzu są stosowane w samochodach marek tworzących grupę Stellantis od kilkunastu lat. Coraz częściej są też przedmiotem napraw w niezależnych serwisach samochodowych.

miniaturka

Bezpieczeństwo w komplecie

Regularne kontrole amortyzatorów, wymiana wszystkich zużytych elementów oraz prawidłowo przeprowadzona procedura naprawcza – spełnienie tych warunków jest niezbędne dla zapewniania bezpiecznej jazdy.

miniaturka

Niewłaściwy poziom oleju po wymianie

Prawdopodobnie każdy mechanik doświadczył sytuacji, gdy po wymianie oleju okazało się, że jest go… zbyt dużo. Zdarzają się także przypadki, że poziom wydaje się prawidłowy, ale na drugi dzień użytkownik pojazdu zgłasza, że ślad na bagnecie ledwo dosięga minimum.

miniaturka

Peugeot 206 – check engine

Po raz kolejny zaglądamy do biuletynu Hella Tech World, w którym znaleźć można porady serwisowe dotyczące często pojawiających się usterek. Tym razem rzecz dotyczy Peugeota 206 1.6 HDI produkowanego w latach 2005-2007.

miniaturka

SACHS Performance, czyli części do tuningu

ACHS Performance to marka pod jaką ZF Aftermarket oferuje elementy cechujące się podwyższoną wytrzymałością w stosunku do standardowych części. Są to głównie elementy zawieszenia i układu przeniesienia napędu przeznaczone do tuningu, które bez większego trudu mogą być montowane w miejsce oryginalnych części.

miniaturka

Aktualizacja i promocja na aktualizację

Firma Magneti Marelli Aftermarket informuje o pojawieniu aktualizacji oprogramowania Car wykorzystywanego w testerach diagnostycznych Magneti Marelli. Jednocześnie przypomina o promocji na aktualizacje testerów, których abonament nie był opłacany.

miniaturka

Niewielki kompresor o sporych możliwościach

Kompaktowych rozmiarów, przenośny kompresor TYREinflate 2000 dołączył do większych produktów tego typu w ofercie OSRAM. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi urządzenie może służyć nie tylko do pompowania opon w samochodach i jednośladach czy do nadmuchiwania piłek albo materaców, lecz także jako powerbank do ładowania np. telefonu komórkowego.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Gaz nam zakręcili. Co dalej z ropą?

Nasz rząd wzywał kraje Unii Europejskiej do jak najszybszego wstrzymania importu rosyjskiego gazu. Na apel niespodziewanie odpowiedział sam Gazprom, który ogłosił raz, dwa, tri, że wstrzymuje dostawy do Polski. A co z ropą?

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info