Tytuł: Lista zmór warsztatowych

WARSZTATOWIEC.info środa, 20 kwietnia 2022
Reklama
miniaturka

Nissens eXperts

Nissens eXperts to nowa witryna internetowa przeznaczona dla warsztatów, stanowiąca źródło informacji technicznej na temat układów termicznych, a także systemów emisji spalin i wydajności silnika.

miniaturka

Castrol promuje niezależne warsztaty

Marka Castrol rozpoczęła kampanię marketingową „Castrol EDGE – Rekomendowany przez Ekspertów” i oferuje uczestniczącym w niej niezależnym serwisom możliwość wygrania zindywidualizowanego pakietu darmowych materiałów promocyjnych, które pozwolą im budować pozytywny wizerunek firmy i przyciągać nowych klientów.

miniaturka

Kolejna edycja MILWAUKEE® Tour

W trakcie rozpoczynające się niedługo kolejnej edycji MILWAUKEE Tour w 25 miastach odbędzie się 28 spotkań, podczas których będzie można testować produkty MILWAUKEE, skorzystać z porad ekspertów i poznać najnowsze innowacje przygotowane specjalnie dla różnych branż, w tym również motoryzacyjnej.

miniaturka

Würth Polska zaprasza na Dni Otwarte

Już za kilka dni ruszają spotkania dla profesjonalistów w ramach wiosenno-letniej edycji Dni Otwartych organizowanych przez Würth Polska. Wydarzenia odbędą się w 21 sklepach na terenie całego kraju. Dla klientów przygotowano bogatą ofertę prezentacji i szkoleń, w tym także dotyczących obsługi pojazdów.

miniaturka

Infolinia w języku ukraińskim w Inter Cars

Inter Cars od początku zbrojnego konfliktu w Ukrainie aktywnie wspiera zarówno mieszkańców tego kraju, jak również swoich pracowników. Kolejną inicjatywą dystrybutora jest infolinia przeznaczona dla mieszkańców Ukrainy przybyłych do Polski.

miniaturka

KYB ze statusem Premier Data Supplier

Firma KYB Europe wyróżniona została statusem „Premier Data Supplier”, przyznanym przez TecAlliance, wydawcę powszechnie znanego...

miniaturka

Auto Partner z rekordowymi wynikami w 2021 roku

Grupa Auto Partner podsumowała swoje dokonania w ubiegłym roku. Choć stał on pod znakiem pandemii, okazał się bardzo pomyślny dla jednego z największych na rynku polskim dystrybutorów części samochodowych.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Lista zmór warsztatowych

Amerykańscy mechanicy stworzyli ranking samochodów przysparzających kłopotów podczas serwisowania, oraz, co oczywiste, słonych wydatków właścicielom tych aut. Ciekawe jak u nas wyglądałoby takie zestawienie.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info