Tytuł: Aktywiści sflaczają SUV-y, rząd nie flaczeje

WARSZTATOWIEC.info środa, 30 marca 2022
Reklama
miniaturka

Pompy paliwa - eksploatacja, zużycie, diagnostyka

Pompa paliwa w samochodach zasilanych benzyną należy obecnie do najbardziej niezawodnych podzespołów pojazdu. Być może z tego powodu zapomina się o jej istnieniu. Airtex przypomina o profilaktyce, którą powinni stosować kierowcy i mechanicy, a także wskazuje na objawy typowych usterek.

miniaturka

Legalnie z retrofitami LED na polskich drogach

Firma OSRAM jest pionierem legalizacji stosowania retrofitów LED w wielu krajach europejskich. Od grudnia 2021 roku pierwsze samochody z dopuszczonymi retrofitami OSRAM Night Breaker LED jeżdżą także po polskich drogach.

miniaturka

Retrofity Philips H7-LED legalne także we Francji

Po Austrii, Chorwacji i Niemczech kolejny kraj w Europie dopuszcza używanie retrofitów LED marki Philips na drogach publicznych. Mogą być one stosowane w ponad 30 modelach samochodów ujętych na specjalnej liście, która ma być systematycznie rozszerzana.

miniaturka

Purro poszerza ofertę

Purro to marka filtrów do niemal wszystkich rodzajów pojazdów – osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów oraz maszyn rolniczych i budowlanych. Oferta tych produktów jest systematycznie rozbudowywana, a w ostatnim czasie została powiększona o kolejnych 130 indeksów.

miniaturka

DRiV  - 200 nowych referencji

DRiV, czyli dział koncernu Tenneco zajmujący się m.in. rynkiem części zamiennych, informuje o wprowadzeniu do oferty ok. 200 nowych referencji w obrębie swoich marek. Tym razem najbardziej poszerzą się katalogi Monroe, Ferodo i MOOG.

miniaturka

Delphi z tytułem Dostawcy Danych Premium

Delphi Technologies Aftermarket, marka należąca do BorgWarner Inc, otrzymała od TecDoc status Dostawcy Danych Premium („Premium Data Supplier”). Katalog TecDoc zapewnia swym użytkownikom informacje o setkach tysięcy części do tysięcy pojazdów oraz istotne dane techniczne.

miniaturka

Mobilne SKP dla „krokodyli”

Pierwsze cztery mobilne stacje diagnostyczne wyprodukowane przez WSOP trafiły do Wojewódzkich Inspektoratów Transportu Drogowego w Opolu, Poznaniu, Radomiu i Rzeszowie. Do końca 2022 roku WSOP dostarczy łącznie 16 mobilnych SKP.

miniaturka

NEXUS angażuje się w pomoc ukraińskim cywilom

Cała społeczność NEXUS Automotive International, zszokowana tym co dzieje się za naszą wschodnią granicą, angażuje się we wspieranie ukraińskiego narodu na poziomie lokalnych społeczności Nexusa niosących pomoc potrzebującym.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Aktywiści sflaczają SUV-y, rząd nie flaczeje

Wyrażamy zadowolenie, że nasz rząd wzywa energicznie do wprowadzenia embarga na rosyjską ropę. Jednocześnie jednak rząd pozostaje głuchy na własne apele, bo ropa URALS wciąż do nas płynie, zaś od nas płyną dolary i to nie mało, bo jesteśmy piątym na świecie i trzecim w Europie importerem ropy z Rosji.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info