Tytuł: Odchodzimy od rosyjskiej ropy, ale nie wiemy kiedy

WARSZTATOWIEC.info środa, 23 marca 2022
Reklama
miniaturka

Renault Megane IV - wibracje i hałas podczas jazdy

W naszym cyklu wskazówek technicznych pochodzących z biuletynu HELLA Tech World, a dotyczących typowych usterek określonych modeli samochodów, przedstawiamy kolejny przypadek. Tym razem mowa będzie o przypadłości dotykającej samochody Renault z automatyczną skrzynią biegów.

miniaturka

Common rail czwartej generacji

DENSO od dziesięcioleci należy do czołówki producentów osprzętu do silników wysokoprężnych. W 1991 roku firma wprowadziła na rynek pierwsze ceramiczne świece żarowe na oryginalne wyposażenie (OE), a w 1995 roku pierwszy system common rail. Obecnie oferuje już czwartą jego generację.

miniaturka

Regenerowane przekładnie kierownicze BORG Automotive

Jakość w przypadku układu kierowniczego z oczywistych względów jest cechą kluczową. Zapewnieniem najwyższej jakości przekładni kierowniczych dostarczanych na rynek części kieruje się w swojej działalności duński regenerator BORG Automotive, właściciel m.in. marki Elstock.

miniaturka

Narzędzia do zadań (po)szczególnych

Wkrętaki, piły lub szczypce to podstawowe narzędzia pracy niemal każdego fachowca. Jednak przy wielu czynnościach powinno się postawić na bardziej zaawansowane rozwiązania. Korzystanie z odpowiedniego sprzętu usprawni pracę i uczyni ją bezpieczniejszą.

miniaturka

Międzynarodowa promocja Inter Cars i Bosch

Inter Cars wspólnie z firmą Bosch przygotował dla swoich klientów kolejną, promocję. Akcja zorganizowana zostanie na wszystkich rynkach, na których polski dystrybutor prowadzi swoją działalność.

miniaturka

Ravenol z promocją 4+1L GRATIS

Firma Ravenol poinformowała o rozpoczęciu promocji wybranych olejów silników. Przekazała też wiadomość, że olej RAVENOL RNV 5W-30 zyskał aprobatę Mercedesa

miniaturka

NA WSTECZNYM: Odchodzimy od rosyjskiej ropy, ale nie wiemy kiedy

Skończyć się może na tym, że jedni drugich powzywają do wprowadzenia embarga na import ropy z Rosji, po czym wszyscy zgodnie uznają, że tak, oczywiście, ale jeszcze nie w tym kwartale, nie w tym roku, bo gospodarka, bo tak szybko się nie da, aż rozejdzie się po kościach. I dalej będziemy płacić na jachty oligarchów wielkości pancernika Potiomkin, pałace w Londongradzie i wojny. 

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info