Tytuł: Własny holzgas, czyli jak wydolić na dywersyfikację dostaw ropy i gazu

WARSZTATOWIEC.info środa, 9 marca 2022
Reklama
miniaturka

O kontrolce, która gasnąć nie chciała

Ustalenie przyczyn niektórych niedomagań wymaga pewnego doświadczenia, dysponowania odpowiednim wyposażeniem oraz ograniczonego jednak zaufania do katalogów, na podstawie których dobierane są części zamienne.

miniaturka

Sprawozdanie o odpadach – ostatnie dni na złożenie

Do wtorku, 15 marca warsztaty samochodowe zobowiązane są złożyć w urzędzie marszałkowskim sprawozdanie o wytwarzanych odpadach i gospodarowaniu nimi. Jego opracowanie można zlecić ekspertom, jednak aby zdążyli wykonać taką usługę, trzeba zgłosić się do nich już teraz.

miniaturka

Nowa strona dla mechaników

Firma Tenneco, która jest właścicielem wielu znanych marek części zamiennych oraz pomysłodawcą i organizatorem programu pomocy technicznej Garage Gurus zaprasza na nową stronę/platformę internetową przeznaczoną specjalnie dla mechaników.

miniaturka

Promocja „AP EXPERT 2022” wystartowała

Z początkiem marca ruszyła akcja promocyjna „AP EXPERT 2022” organizowana przez Auto Partner SA przy wsparciu szerokiego grona partnerów. Jest to już 9. edycja zmagań o tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” i wiele cennych nagród. W tym roku ich łączna wartość wyniesie 850 tysięcy złotych!

miniaturka

Motointegrator.com z nowymi możliwościami

Platforma Motointegrator.com, największa w Polsce wyszukiwarka warsztatów samochodowych i usług motoryzacyjnych, zapowiada rozwój automatyzacji procesu umawiania wizyt, a także systematyczne zwiększanie liczby zarejestrowanych warsztatów.

miniaturka

Petronas rozwija sieć dystrybutorów regionalnych

Petronas Lubricants kontynuuje budowanie sieci dystrybucyjnej w Polsce we współpracy z regionalnymi dystrybutorami części zamiennych. Firma tworzy również Partnerską Sieć Warsztatów Petronas.

miniaturka

Dealerzy samochodów szykują "mapę pomocy"

Związek Dealerów Samochodów poinformował, że jest w trakcie przygotowywania dealerskiej „mapy pomocy”, która ma być długofalową akcją wsparcia osób uciekających przed wojną w Ukrainie.

miniaturka

Własny holzgas, czyli jak wydolić na dywersyfikację dostaw ropy i gazu

Jeśli sytuacja na rynku paliw się nie zmieni, to nie pozostanie nam nic innego jak wyposażyć auto w generator holzgasu, stary wynalazek powszechnie używany w czasach II wojny światowej. Będziemy niczym reymontowscy chłopi chodzić do lasu po chrust, uważając, żeby nie zdybał nas borowy

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info