Tytuł: Wojna uderza w motoryzację

WARSZTATOWIEC.info środa, 2 marca 2022
Reklama
miniaturka

Przejmij kontrolę nad kosztami – ekonomiczne suszenie w lakierni

Warsztaty samochodowe dotkliwie odczuwają wzrost kosztów energii. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, szukając oszczędności podczas lakierowania.

miniaturka

Pięć błędów przy wymianie rozrządu

Wymiana paska rozrządu i towarzyszących mu elementów to typowa operacja wykonywana w niezależnych serwisach samochodowych. Jednak w jej trakcie, z różnych powodów, bywają popełniane błędy grożące bardzo poważnymi konsekwencjami. Specjaliści z firmy Airtex wskazują na co należy zwrócić uwagę, aby ich uniknąć.

miniaturka

Klucz udarowy do zadań specjalnych

Najnowszy klucz udarowy marki MILWAUKEE zapewnia mobilność i wydajność w najbardziej wymagających zastosowaniach. Producent podkreśla, że narzędzie dorównuje mocą urządzeniom pneumatycznym, sieciowym oraz spalinowym.

miniaturka

Akumulatory litowo-jonowe od NOCO

Amerykańska firma NOCO wprowadziła kilka nowości na europejskim rynku. Poza serią boosterów GBX i ładowarkami Genius Pro są to akumulatory litowo-jonowe NLP 12V.

miniaturka

Taśma Power wraca do oferty Würth Polska

Łączenie elementów wykonanych z różnych materiałów bywa pracochłonne i niejednokrotnie wymaga zastosowania różnych technik. Do spawania, wiercenia czy nitowania potrzeba umiejętności, a przede wszystkim odpowiednich narzędzi i czasu. Würth Polska poleca alternatywne rozwiązanie – taśmę klejącą Power.

miniaturka

Nowe unijne przepisy dotyczące danych

Ogłoszona została propozycja nowych unijnych przepisów dotyczące danych. Regulacje te dotyczą również branży motoryzacyjnej, więc warto mieć świadomość w jaki sposób mogą wpłynąć na jej funkcjonowanie.

miniaturka

Inter Cars solidarny z Ukrainą

Fundacja Inter Cars postanowiła przekazać 1 000 000 zł organizacjom, które aktywnie działają na rzecz ofiar konfliktu zbrojnego w Ukrainie.

miniaturka

Auto Partner wstrzymuje współpracę z rynkiem rosyjskim

Firma Auto Partner poinformowała, że w związku z agresją Rosji na Ukrainę wstrzymuje współpracę z rynkiem rosyjskim.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Wojna uderza w motoryzację

Za naszą wschodnią granicą rozgrywa się tak przerażająca tragedia, że nawet człowiekowi, który nie ma na co dzień problemów z wyrażaniem myśli, po prostu brakuje słów, żeby jakoś skanalizować emocje. Jesteśmy portalem motoryzacyjnym, więc musimy trzymać się tematu, choć zdajemy sobie sprawę, że wszystko traci większe znaczenie w kontekście trudnego do pojęcia dramatu w Ukrainie.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info