Tytuł: Samochodowa morska żegluga, czyli elektromobilność napędzana mazutem

WARSZTATOWIEC.info środa, 23 lutego 2022
Reklama
miniaturka

Wrażliwe przewody hamulcowe

Wymiana klocków czy szczęk jest doskonałą okazją do kontroli przewodów hamulcowych – zarówno tych sztywnych jak i elastycznych. Ich zużycie może gwałtownie osłabić skuteczność hamowania lub wręcz uniemożliwić zatrzymanie pojazdu.

miniaturka

BILSTEIN ostrzega przed regenerowanym zawieszeniem pneumatycznym

Czy warto kupować regenerowane elementy zawieszenia pneumatycznego – na to pytanie starają się odpowiedzieć eksperci firmy BILSTEIN na podstawie analizy zakupionych na rynku części.

miniaturka

Centrum szkoleniowe ZF Aftermarket

ZF Aftermarket w ramach projektu ZF [pro]Tech od lat prowadzi specjalistyczne szkolenia pracowników warsztatów i partnerów z rynku aftermarketowego. Powstanie Centrum Szkoleniowego ZF Aftermarket w Kozerkach k. Grodziska Mazowieckiego zdecydowanie ułatwi tę działalność.

miniaturka

Nowa seria stacji Texa Konfort

Włoska firma Texa szczyci się, że od dekady należy do ścisłej czołówki dostawców urządzeń do obsługi klimatyzacji w pojazdach. W umocnieniu tej pozycji ma pomóc nowa linia urządzeń o nazwie Konfort Touch.

miniaturka

Kolejny olej marki Ravenol

Gama produktów marki Ravenol wzbogaciła się niedawno o kolejny olej, tym razem przeznaczony do manualnych skrzyń biegów oraz mocno obciążonych mostów napędowych pojazdów ciężarowych.

miniaturka

Fanpage i konkurs firmy VARTA

Wystartował oficjalny fanpage VARTA Automotive Polska. Oficjalny debiut odbył się 18 lutego i nie była to data przypadkowa, bo właśnie tego dnia obchodzony był Dzień Akumulatora.

miniaturka

Valeo umacnia się na rynku technologii do pojazdów elektrycznych

Koncern Valeo zostanie właścicielem 100% udziałów spółki Valeo Siemens eAutomotive, która po 1 lipca 2022 r. wejdzie w skład działu „Valeo Powertrain Systems”, odpowiedzialnego za opracowywanie i wdrażanie technologii związanych z napędami elektrycznymi.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Samochodowa morska żegluga, czyli elektromobilność napędzana mazutem

Zapalił się statek z transportem samochodów i od połowy lutego płonie sobie w najlepsze, dryfując na Atlantyku. Media donoszą, że przewożono nim cztery tysiące samochodów koncernu Volkswagen, a wśród nich: 1100 nowiutkich Porsche, blisko 200 Bentleyów, ileś tam luksusowych Audi i zbytkownych Lamborghini.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info