Tytuł: Nie bądźmy gołosłowni, rzućmy kilka liczb: milion, a nawet półtora miliona elektryków!

WARSZTATOWIEC.info środa, 16 lutego 2022
Reklama
miniaturka

Warsztaty przed elektrycznymi wyzwaniami

Rosnąca liczba samochodów elektrycznych i hybryd plug-in na polskich drogach zwiastuje zmiany w gamie usług oferowanych przez niezależne warsztaty. Potrzebne będą nowe kwalifikacje, wyposażenie i dostęp do informacji technicznych.

miniaturka

Oleje Shell Helix z klasą jakości API SP

Na rynku funkcjonuje nowa specyfikacja API SP, która zastępuje dotychczasową normę API SN Plus. Shell, chcąc spełnić najnowsze standardy branżowe, dostosuje do jej wymogów wybrane oleje silnikowe z rodziny Shell Helix produkowane w technologii Shell GTL.

miniaturka

Osiem nowych olejów Elf

Na rynku pojawi się 8 nowych olejów Elf. Każdy z nich powstawał z myślą o konkretnej marce silników samochodowych i ma odpowiednie homologacje poszczególnych producentów aut.

miniaturka

Zaciski hamulcowe Budweg w Inter Cars

Oferta największego dystrybutora części motoryzacyjnych w Polsce poszerzyła się o produkty nowej marki. Z asortymentu duńskiej firmy Budweg Caliper mogą już korzystać klienci Inter Cars w całej Polsce.

miniaturka

Kable OSRAM do ładowanie elektryków i hybryd

Firma OSRAM stale poszerza gamę oferowanych produktów. Wśród nowości znalazły się m.in. kable do ładowania samochodów elektrycznych należące do rodziny BATTERYcharge.

miniaturka

Auto Partner i Nissens

Auto Partner, należący do czołówki polskich dystrybutorów części zamiennych, poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Nissens i wprowadzeniu do swej oferty szerokiej gamy jej produktów.

miniaturka

Texa Poland wspiera szkołę

Texa Poland będzie wspierać Powiatowy Zespół Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema w Pszczynie w kształceniu przyszłych mechaników samochodowych.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Nie bądźmy gołosłowni, rzućmy kilka liczb: milion, a nawet półtora miliona elektryków!

Ministerialni eksperci przewidują, że w 2029 roku będzie u nas ponad milion samochodów elektrycznych, a w 2030 już 1,5 miliona! I to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości. Ministerstwo Klimatu przewiduje, że będziemy ładować te elektryki prądem z odnawialnych źródeł energii.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info