Tytuł: Podejrzane hybrydy plug-in, czyli unijne wylewanie dziecka z kąpielą

WARSZTATOWIEC.info środa, 9 lutego 2022
Reklama
miniaturka

10 milionów niewyprodukowanych pojazdów - unijna regulacja dotycząca półprzewodników pilnie potrzebna

Deficyt chipów, który zaczął się w zeszłym roku, nadal wywiera presję na przemysł motoryzacyjny i stanowi istotne, a w niektórych przypadkach wręcz egzystencjalne wyzwanie dla producentów części motoryzacyjnych. Coraz silniejsza staje się tym samym potrzeba europejskiej strategii dotyczącej półprzewodników oraz konkretnych działań ze strony decydentów.

miniaturka

Dolewka oleju

Co zrobić, gdy trzeba uzupełnić olej w silniku, a kierowca nie wie jaki produkt powinien wybrać lub nie może akurat dokupić odpowiedniego ?

miniaturka

„Naładuj się wiedzą”, czyli VARTA na XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

Bez dobrego akumulatora ani rusz, więc szczegółową wiedzę na temat baterii powinien mieć każdy mechanik. Dzięki marce VARTA zdobędą ją uczestnicy XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

miniaturka

Udoskonalone oleje PETRONAS Syntium

PETRONAS Lubricants International wprowadza na rynek nową gamę olejów wyprodukowanych w technologii CoolTech+™, a przeznaczoną do nowoczesnych silników, w tym tych stosowanych w napędach hybrydowych.

miniaturka

Promocja aktualizacji testerów Magneti Marelli

Firma Magneti Marelli wznowiła promocję aktualizacji urządzeń diagnostycznych Magneti Marelli Logic, Vision, Vision Pro i Vision Flex.

miniaturka

„PREMIÓWKI NADCHODZĄ” w Inter Parts

Przez cały luty trwać będzie akcja promocyjna „PREMIÓWKI NADCHODZĄ” przygotowana przez firmę Inter Parts dla swych klientów zarejestrowanych w programie „PREMIÓWKI”

miniaturka

Shell Helix z kolejnym „Laurem Konsumenta”

Marka olejów silnikowych Shell Helix ponownie została uhonorowana wyróżnieniem „Laur Konsumenta” w kategorii oleje silnikowe i środki smarne. „Laur Konsumenta 2022” to już siódme z rzędu złote godło w tym ogólnopolskim plebiscycie dla Shell Helix.

miniaturka

Moto-Profil z nowym dyrektorem zarządzającym

Bartłomiej Kubit został dyrektorem zarządzającym w firmie Moto-Profil. To kolejny etap zmian organizacyjnych związanych z rozwojem przedsiębiorstwa w kraju i za granicą.

miniaturka

BSL informuje

Firma BSL, zajmująca się importem i dystrybucją części zamiennych do pojazdów użytkowych produkcji zachodniej, poinformowała o przedłużeniu gwarancji na elementy dostarczane przez Swedish Lorry Parts i wprowadzeniu do oferty włoskich części marki Antonio Masiero.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Podejrzane hybrydy plug-in, czyli unijne wylewanie dziecka z kąpielą

Komisja Europejska wyznaje doktrynę ekologiczną, wedle której jedynie słuszne są samochody elektryczne, zaś wszystko co zawiera napęd spalinowy jest z gruntu nieczyste. W efekcie brukselscy urzędnicy chcą wpisać na listę samochodów wyklętych również hybrydy PHEV, czyli te z możliwością ładowania z sieci.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info