Tytuł: Komputerowa kalibracja i adaptacja choinki zapachowej

WARSZTATOWIEC.info środa, 2 lutego 2022
Reklama
miniaturka

Optymizm w trudnych czasach

Mimo piętrzenia się problemów, które dotykają motoryzację, producenci części, dystrybutorzy i warsztaty oceniają swoją sytuację nieźle i tak również prognozują najbliższą przyszłość. Taki wniosek wynika z badania przeprowadzonego po IV kwartale 2021 r. przez MotoFocus.pl we współpracy ze Stowarzyszeniem Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM) oraz Santander Bank Polska.

miniaturka

Redukcja emisji, czy ban na technologie?

W nadchodzących tygodniach zostaną podjęte kolejne kroki, które zadecydują o przyszłości europejskiego transportu drogowego. To ostatni moment, by zastanowić się nad konsekwencjami, jakie mogą nieść proponowane założenia Fit for 55. Szybka elektryfikacja jest potrzebna do osiągnięcia celów klimatycznych, ale należy rozważyć sposób, w jaki uzyskamy neutralność klimatyczną.

miniaturka

Jaki akumulator do auta z systemem Start-Stop?

Przeznaczone do pojazdów z systemem Start-Stop akumulatory z zewnątrz są bardzo podobne do tradycyjnych konstrukcji, jednak technologia użyta w ich wnętrzu jest zupełnie inna.

miniaturka

Opel Zafira B - hałaśliwe koło alternatora

Dość typowym problemem w Oplach Zafira B produkowanym od 2005 roku i wyposażonym w silniki Z19DT, Z19DTH, Z19DTL jest hałas dobiegający z wolnego koła alternatora. Co gorsze, w przypadku tych jednostek wadliwie działające wolne koło ze sprzęgłem jednokierunkowym może doprowadzić do szybkiej awarii alternatora.

miniaturka

"Alternator Crime Story” na jubileusz AS-PL

Swoje 30-lecie firma AS-PL uczciła m.in. filmem reklamowym o tytule „Alternator Crime Story”. Jest to bezpośrednia kontynuacja filmu „Alternator Love Story”, który kilka temu w internecie cieszył się dużą popularnością.

miniaturka

Auto Partner z kolejnym diamentem

Grupa Auto Partner, jeden z największych na rynku polskim dystrybutorów części samochodowych, po raz czwarty została wyróżniona Diamentem Forbesa.

miniaturka

Gulf Formula Elite oficjalnym olejem McLaren Automotive

Spółka Gulf Oil poinformowała, że jej olej Gulf Formula Elite jest obecnie wykorzystywany do napełniania silników wszystkich samochodów McLaren, które opuszczają fabrykę w Woking Surrey w Anglii. Jednocześnie firma McLaren Automotive ma zapewnić swoim klientom dostęp do tego oleju jako preferowanego w jej autach.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Komputerowa kalibracja i adaptacja choinki zapachowej

Homologacja danego modelu samochodu powinna być przyznawana dopiero wtedy, kiedy przedstawiciel producenta udowodni, że da się wymienić żarówki bez konieczności wymontowywania lamp, demontowania innych elementów, podnoszenia samochodu celem dostania się do lampy od spodu oraz wykonywania różnych innych figur wymagających elastycznej kości przedramienia zdolnej zginać się pod kątem 90 stopni.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info