Tytuł: Cena głęboko mrożona, czyli opłata za badanie techniczne po staremu

WARSZTATOWIEC.info środa, 26 stycznia 2022
Reklama
miniaturka

Podwyżek na SKP na razie nie będzie

Ministerstwo Infrastruktury odpowiedziało na apel branży motoryzacyjnej o podwyższenie opłaty urzędowej za badanie techniczne w Stacji Kontroli Pojazdów. Podwyżki nie są obecnie planowane.

miniaturka

Jak rozpoznać uszkodzone przeguby napędowe

Wiele usterek ma swoje charakterystyczne objawy. Dotyczy to m.in. niesprawności przegubów napędowych, dzięki czemu mechanicy bez trudu rozpoznają ich awarię. Zidentyfikowanie tej usterki jest też w zasięgu każdego kierowcy.

miniaturka

Zadbać o świece żarowe

Wielu kierowców nie poświęca świecom żarowym wiele uwagi, dopóki nie pojawią się problemy z uruchomieniem silnika. To błąd, który może kosztować dużo nerwów, czasu i pieniędzy.

miniaturka

AXONE NEMO MINI – tablet o potężnych możliwościach diagnostycznych

Sukces sprzedażowy wprowadzonego w 2017 roku tabletu AXONE 5 oraz AXONE NEMO, zainspirował konstruktorów TEXA do stworzenia kolejnego tabletu, łączącego w sobie najlepsze cechy obu urządzeń.

miniaturka

Nowy olej Millers Oils do Renault

Firma Millers Oils zaprezentowała nowy olej silnikowy w gamie XF PREMIUM: C3 RN 5w30. Jest on przeznaczony do najnowszych silników Renault, wymagających specyfikacji RN 17 i lepkości 5w30.

miniaturka

TRQ – klocki wyścigowe z homologacją drogową

TRW zadbało o homologację do użytkowania na drogach publicznych dla swych nowych klocków wyścigowych TRQ przeznaczonych do motocykli. Oznacza to, że praktycznie od razu po dojeździe na tor wyścigowy można brać udział w zawodach.

miniaturka

3 lata gwarancji na akumulatory ENRG

ENRG to marka akumulatorów, która stosunkowo niedawno weszła na rynek, od razu z szeroką i konkurencyjną ofertą. Teraz staje się ona jeszcze bardziej atrakcyjna, gdyż akumulatory ENRG zostały objęte wydłużoną, 3-letnią gwarancją.

miniaturka

Styczniowe nowości HC-CARGO

Firma HC-CARGO co tydzień dodaje nowości do swojej oferty. W pierwszej części stycznia w sumie wprowadzono ich ponad 30.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Cena głęboko mrożona, czyli opłata za badanie techniczne po staremu

Uwierzymy, że stan techniczny pojazdów w Polsce jest lepszy niż w Niemczech dopiero wtedy, kiedy strumień importu używanych samochodów zmieni kierunek, a niemieccy laweciarze zaczną grasować po polskich komisach i wywozić stamtąd auta, które na niemieckich portalach aukcyjnych wystawiane będą pod hasłem: igła po polskim emerycie, który jeździł tylko do kirchy, wróć, kościoła.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info