Tytuł: Czy samochody będą jadalne?

WARSZTATOWIEC.info środa, 19 stycznia 2022
Reklama
miniaturka

Samochód Jana Kobuszewskiego i narzędzia NEO TOOLS dla WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tym roku po raz 30. Marka Neo Tools wspiera akcję, wystawiając na licytację doprowadzony do kwitnącego stanu samochód, który należał do Jana Kobuszewskiego i dokładając do auta bogaty zestaw narzędzi.

miniaturka

Opel Vivaro i kontrolka ciśnienia oleju

Tym razem tematem z naszego cyklu porad przygotowanych przez ekspertów firmy Hella, a pochodzących z biuletynu Hella Tech World, dotyczących usterek charakterystycznych dla danych modeli samochodów jest zapalająca się kontrolka ciśnienia oleju w Oplu Vivaro z silnikiem M9R.

miniaturka

NTK Vehicle Electronics z nową gamą zaworów EGR

Firma NGK SPARK PLUG wprowadza na rynek nową gamę zaworów EGR. Uzupełni ona ofertę producenta w ramach marki NTK Vehicle Electronics.

miniaturka

AS-PL - wyróżnienie i nowy alternator

Jubileuszowy, 30. rok działalności spółki AS-PL, rozpoczął się wyróżnienia przyznanego jej w konkursie Polska Firma – Międzynarodowy Czempion oraz wprowadzenia do oferty kolejnego alternatora.

miniaturka

Auto-Elements z nową stroną

Auto-Elements, mająca swoją siedzibę w Siemianowicach Ślaskich firma oferująca części zamienne do napraw powypadkowych aut wielu marek, informuje o uruchomieniu swej nowej strony internetowej.

miniaturka

Moto-Profil podsumowuje i prognozuje

Członkowie zarządu Moto-Profilu podsumowali ostatnie cztery kwartały i przedstawiają prognozy na rok 2022 zarówno dla firmy, jak i branży aftermarketowej w Polsce.

miniaturka

Shell nadal liderem rynku środków smarnych

Shell po raz kolejny obronił pozycję lidera globalnego rynku środków smarnych. Jak wynika z raportu firmy badawczej Kline&Company, Shell jest światowym dostawcą numer jeden we wszystkich trzech głównych kategoriach: konsumenckiej, komercyjnej i przemysłowej.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Czy samochody będą jadalne?

Zapraszamy do quizu - co pokazane zostało na zdjęciu? 1. Wnętrze kombajnu ziemniaczanego, 2. tajny transport pigw do nalewki ujawniony przez żonę właściciela pojazdu, 3. zapas orzechów na zimę przygotowany przez zapobiegliwą wiewiórkę?

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info