Tytuł: Używane prosto z fabryki, czyli samochody regenerowane

WARSZTATOWIEC.info środa, 12 stycznia 2022
Reklama
miniaturka

Kodowanie kluczyków i wymiana baterii

Kolejny odcinek z cyklu porad przygotowanych przez specjalistów firmy Hella, a pochodzących z biuletynu Hella Tech World, poświęcony jest kodowaniu bezprzewodowego kluczyka samochodowego.

miniaturka

Volvo Harpagona

Czasem w pracy warsztatowej, oprócz wiedzy fachowej, przydaje się także znajomość ludzkich charakterów. Zdarza się bowiem, że przyczyna awarii tkwi w „łączniku między pedałami a kierownicą”.

miniaturka

Suzuki Vitara - dziwne odgłosy z tyłu podczas jazdy

Do specjalistów przygotowujących poradnik Autodocta można zwrócić się o pomoc w rozwiązaniu problemów napotkanych podczas naprawy pojazdu. I właśnie z tej możliwości postanowili skorzystać mechanicy bezskutecznie usiłujący usprawnić pewne Suzuki Vitara.

miniaturka

Nowe wiertła Würth do metalu

Würth Polska rozwija linię wierteł Smart Step. Dotychczasowa oferta została poszerzona o wiertła z domieszką kobaltu HSCo Smart Step, przeznaczone do obróbki stali nierdzewnej oraz wiertła stopniowe HSS Smart Step Deepcut do głębokich otworów.

miniaturka

BM Catalysts zapowiada ekspansję

BM Catalysts, brytyjski wytwórca katalizatorów samochodowych, filtrów DPF, eksportujący swoje wyroby do ponad 35 krajów na całym świecie, w tym także do Polski, zapowiada zwiększenie mocy produkcyjnych.

miniaturka

Zrównoważona opona na razie demonstracyjna

Firma Goodyear Tire & Rubber Company zapowiedziała wprowadzenie na rynek demonstracyjnej opony w 70% wykonanej z materiałów zrównoważonych.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Używane prosto z fabryki, czyli samochody regenerowane

Fabryczna regeneracja, która nie tak dawno była traktowana jako margines rynku motoryzacyjnego, z roku na rok zyskuje na znaczeniu. Regenerowane są już nie tylko części i podzespoły, ale również – baczność, uwaga – całe pojazdy.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info