Tytuł: Wycieraczki Valeo - wybór kierowców i producentów samochodów

{{ANNOTATION "subscription_reminder" "html"}}

WYCIERACZKI KLASY PREMIUM

???????????????????????????????? czysta szyba. ???????????????????????????????????????????????? ostry obraz. I ???????????????????????????????????? cicha praca. Wybierz wycieraczki z segmentu premium – zadbaj o komfort i bezpieczeństwo jazdy z Silencio od Valeo. Sprawdź najlepszą ofertę.


Co wyróżnia wycieraczki SILENCIO?

  • Wyjątkowy rodzaj gumy VisioRubber™

  • Najwyższa  jakość oczyszczania szyby

  • 4 rodzaje wycieraczek: płaskie, szkieletowe, hybrydowe, AquaBlade™

  • Najwyższa jakość PREMIUM

  • Idealne dopasowanie do szyby dzięki oryginalnemu adapterowi

ZOBACZ FILM:

Sprawdź typowe przyczyny uszkodzenia wycieraczek

Pióra wycieraczki dla kierowców są kluczowym elementem związanym z dobrą widocznością. Podczas sprawdzania samochodu klienta zawsze zwracaj uwagę na stan wycieraczek!

SPRAWDŹ, JAK POPRAWNIE MONTOWAĆ WYCIERACZKI:

Obejrzyj filmy instruktażowe marki SWF

Szeroki zakres referencji i łatwy montaż to cechy gamy wycieraczek należącej do Valeo marki SWF. Aby jeszcze bardziej uprościć procedurę montażu, przygotowaliśmy krótkie filmy instruktażowe.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Webinar dotyczący wycieraczek Valeo First

Zapraszamy do obejrzenia szkolenia dotyczącego gamy wycieraczek Valeo First. Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jakie wycieraczki dostępne są w gamie oraz jakie są między nimi różnice. Przedstawimy także także zalety rozwiązania Multiconnection.

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Valeo. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.

{{ANNOTATION "badge" "html"}}