Tytuł: Gospodarka niedoborów, czyli fabryki nie mają z czego produkować

WARSZTATOWIEC.info środa, 13 października 2021
Reklama
miniaturka

Co wiemy o sezonowej zmianie opon

Wyniki badań Continental Opony Polska wskazują, że Polacy przeceniają bezpieczeństwo letnich opon w warunkach zimowych, ale zdecydowana większość zmienia opony na zimowe.

miniaturka

Caffaro – Jakość się kręci!

Caffaro to przykład polskiej firmy, która z niewielkiego chałupniczego zakładu wyrosła na potentata w swej dziedzinie. Jej specjalnością są rolki i napinacze pasków samochodowych.

miniaturka

MAHLE coraz silniejsze w asortymencie układów termicznych

Kilkanaście miesięcy temu MAHLE przejęło działalność Behr Hella Service, stając się tym samym światowym potentatem w dziedzinie elementów układów termicznych. Dzięki temu warsztaty mogą dziś korzystać z niezwykle szerokiej oferty MAHLE Aftermarket obejmującej siedem dużych marek

miniaturka

Nissens Automotive i TitanX strategicznymi partnerami

TitanX, globalny dostawca rozwiązań układów chłodzenia do pojazdów użytkowych i Nissens Automotive, dostarczający na rynek wtórny szeroką gamę produktów z zakresu układów chłodzenia silników, klimatyzacji oraz wydajności i emisji, zawarły umowę o strategicznej współpracy.

miniaturka

Czujniki temperatury spalin – nowość w ofercie NRF

Firma NRF wprowadziła do swej oferty nową grupę produktów, a mianowicie czujniki temperatury spalin (EGTS).

miniaturka

Kompresor i spawarka TM-GROUP

Firma TM-GROUP zajmująca się produkcja, sprzedażą, montażem oraz serwisem sprzętu przemysłowego wprowadziła na rynek dwa urządzenia, które znajdą zastosowanie w każdym warsztacie.

miniaturka

Nowości w ofercie Valeo Service

Valeo Service systematycznie rozbudowuje swoją ofertę dopasowując ja do zmieniających się potrzeb rynku. Ostatnio powiększyła się ona o 252 nowe referencje.

miniaturka

Międzynarodowy cykl ProfiAuto Racing Cup 2021 zakończony

Ponad 400 pracowników ProfiAuto Serwisów wzięło udział w IV edycji ProfiAuto Racing Cup – cyklu zawodów wyścigowych i szkoleń dla przedstawicieli sieci. Finał tegorocznych zmagań odbył się na początku października na torze Silver w Szczecinie.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Gospodarka niedoborów, czyli fabryki nie mają z czego produkować

Przemysł samochodowy boryka się już nie tylko z brakiem półprzewodników i chipów, ale również stali, metali kolorowych, tworzyw sztucznych, grafitu, metali ziem rzadkich, a nawet – w co już trudno uwierzyć – sklejki. Produkcja pojazdów spada, a konsekwencje odczują wszyscy – ci, którzy zamierzają poszukać auta z drugiej ręki, a nawet... rowerzyści.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info