Tytuł: Czy elektrycznymi samochodami będziemy jeździć taniej?

WARSZTATOWIEC.info środa, 6 października 2021
Reklama
miniaturka

Typowe błędy przy wymianie amortyzatorów

Wymiana amortyzatorów należy do podstawowych czynności serwisowych, jednak i podczas niej bywają popełniane błędy. Specjaliści z firmy Monroe wskazują te największe, które najczęściej przez nieuwagę są popełniane w warsztatach.

miniaturka

Prostowniki PROLINE, czyli pewny start

Aby mieć pewność, że po chłodnej nocy silnik bez trudu da się uruchomić, należy przede wszystkim zawczasu sprawdzić stan akumulatora i jego podstawowe właściwości (napięcie bez obciążenia i z obciążeniem, stopień rozładowania, prąd ładowania instalacji). Dodatkowo warto zaopatrzyć się w urządzenie, które naszemu akumulatorowi przywróci sprawność, a czasem nawet da drugie życie.

miniaturka

Bluetech – nowe urządzenie diagniostyczne Delphi

Delphi Technologies Aftermarket, marka firmy BorgWarner rozszerza ofertę urządzeń diagnostycznych o innowacyjne, łatwe w użyciu narzędzie Bluetech zapewniające szeroką paletę możliwości diagnostycznych, w tym dostęp do danych rzeczywistych.

miniaturka

Philips – retrofity LED, czyli lepsza sygnalizacja

Marka Philips sukcesywnie rozwija ofertę retrofitów LED, czyli diodowych źródeł światła zastępujących tradycyjne żarówki zarówno w reflektorach głównych, jak i światłach pomocniczych, na przykład kierunkowskazach.

miniaturka

Cyfrowe bezpieczeństwo pojazdów autonomicznych

Bezpieczeństwo użytkowników pojazdów autonomicznych zależy m.in. od sposobów ochrony przetwarzanych w tych pojazdach danych, a także integracji systemów zabezpieczających oraz łączących z siecią.

miniaturka

Q Service Castrol razy 400!

Q Service Castrol konsekwentnie rozwija sieć warsztatów na terenie całego kraju. Na mapie Polski pojawił się właśnie 400. punkt w barwach tej organizacji.

miniaturka

Premio Opony-Autoserwis obchodzi 15-lecie

W tym roku sieć Premio obchodzi 15-lecie obecności na polskim rynku. Przez ten czas marka konsekwentnie rosła w siłę, z każdym rokiem rozbudowując się o nowych partnerów – obecnie pod szyldem Premio działa już 150 serwisów w całej Polsce.

miniaturka

Auto Partner uruchomił kolejna filię

Auto Partner SA, jeden z największych na rynku polskim dystrybutorów części samochodowych, uruchomił nową filię w Gdyni. Jest to 102. filia w Polsce oraz druga w tym mieście.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Czy elektrycznymi samochodami będziemy jeździć taniej?

W motoryzacyjnym dodatku do czołowej gazety codziennej ukazał się felieton, w którym autor snuje futurystyczne rozważania na temat zdygitalizowanej motoryzacji, a wszystko to pod krzepiącym pod hasłem: nie bójcie się przyszłości. Otóż mamy nieodparte wrażenie, że fantazja poniosła autora niczym spieniony wierzchowiec.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info