Tytuł: Kto kogo czym straszy, czyli o niespokojnym śnie Elona Muska

WARSZTATOWIEC.info środa, 22 września 2021
Reklama
miniaturka

RALLYEXPERTS 2.0, czyli akcja promocyjna firmy Schaeffler

Od początku ubiegłego tygodnia trwa kolejna edycja organizowanej przez firmę Schaeffler akcji promocyjnej RALLYEXPERTS 2.0. Na jej uczestników co tydzień czeka 200 nagród rzeczowych, zaś 60 najlepszych zawodników na koniec akcji może liczyć na nagrody specjalne.

miniaturka

Nowe funkcjonalności w wyszukiwarce akumulatorów Exide

Bezpłatna wyszukiwarka Exide Battery Finder pomaga nie tylko znaleźć odpowiedni akumulator, ale także prawidłowo go zainstalować w pojeździe, co w sumie znacząco ogranicza ryzyko awarii oraz przedwczesnych uszkodzeń baterii.

miniaturka

Czyściwa ekonomiczne i ekologiczne

Resztki oleju czy smaru, woda, kurz – wszystko to musi zostać usunięte. Zawsze więc trzeba mieć w warsztacie pod ręką czyściwa. Firma MEWA oferuje w tej dziedzinie kompleksową usługę wynajmu.

miniaturka

Przygotowanie auta do jesieni

Mgła i szybciej zapadający zmrok w połączeniu z deszczem i pierwszym śniegiem powodują, że jesień jest dla kierowców wyjątkowo niebezpieczną porą roku. Mogą oni jednak zminimalizować ryzyko wypadku – przypominają mechanicy z sieci ProfiAuto Serwis, przedstawiając najczęstsze zaniechania kierowców.

miniaturka

BILSTEIN w programie szkoleń Repxpert

Po dwóch wiosennych sesjach, BILSTEIN kontynuuje szkolenie mechaników samochodowych w ramach programu Repxpert. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, szkolenia są jedną z podstawowych form wsparcia mechaników przez markę BILSTEIN.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Kto kogo czym straszy, czyli o niespokojnym śnie Elona Muska

Komentując wieści z zagranicy zazwyczaj próbujemy nawiązać do czegoś z naszego krajowego podwórka. No to kojarzmy: Lucid Air, elektryczny samochód, jeszcze nie produkowany, grozi mu sukces, drżyj Teslo, hmm... coś nam świta. Ano tak, przypomniało nam się – Izera! Izera jak Lucid – ma mieć. I to nawet jeszcze bardziej, bo na razie zaprezentowano tylko makietę, fabryki brak, a jedyne co mamy to las do wycięcia.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info