Tytuł: Składka na dziadka, czyli kto zapłaci za zniszczone auta z carsharingu

WARSZTATOWIEC.info środa, 1 września 2021
Reklama
miniaturka

Lepkość, gęstość i pompowalność oleju silnikowego

Można wyróżnić wiele parametrów oleju silnikowego, a wśród nich lepkość i pompowalność. Potocznie mówi się także o „gęstości” oleju, co nie jest poprawne z technicznego punktu widzenia .

miniaturka

Porządek w warsztacie

Utrzymanie porządku w warsztacie to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim dobrej organizacji pracy i bezpieczeństwa.

miniaturka

Nowe modele lamp warsztatowych marki OSRAM

Oferta lamp warsztatowych marki OSRAM poszerzyła się o kilkanaście nowych modeli, więc każdy znajdzie w niej produkt odpowiadający jego potrzebom.

miniaturka

Moto-Profil wprowadza do oferty produkty Continental

Firma Moto-Profil wprowadza do swojej oferty produkty marki ContiTech. Poszerza tym samym szeroki wachlarz elementów do silników samochodów osobowych i użytkowych o komponenty jednego z największych światowych producentów części motoryzacyjnych – firmy Continental.

miniaturka

Druga edycja MILWAUKEE® Tour

Druga odsłona tegorocznego MILWAUKEE® Tour rusza już 2 września 2021. Tym razem wystawa połączona z prezentacjami odwiedzi 21 miejscowości. Uczestnicy będą mieli możliwość przetestowania narzędzi, zobaczenia najnowszych premier oraz skorzystania z porad ekspertów i promocji dostępnych wyłącznie podczas wydarzenia.

miniaturka

BILSTEIN buduje ośrodek testowy przy torze Nurburgring

Przedstawiciele marki BILSTEIN wmurowali kamień węgielny pod nowe centrum testowe. Powstaje ono przy torze Nurburgring i znajdzie się w nim stanowisko do badania pracy zawieszenia w autach o wysokich osiągach.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Składka na dziadka, czyli kto zapłaci za zniszczone auta z carsharingu

Niedawno w Warszawie sfajczyło się Audi TT należące do firmy Panek. Nas interesuje, kto zapłaci za straty spowodowane zapewne przez jakiegoś półgłówka. Pół biedy, jeśli to firma Panek wpisze je sobie w straty, ciesząc się przy okazji z darmowej reklamy, którą zrobiła jej prasa opisując incydent i wymieniając przy okazji, jakież to cudeńka można w Panku wypożyczyć i za ile. Gorzej, jeśli za zniszczony samochód zapłaci ubezpieczyciel. On bowiem nie dołoży do interesu, tylko zrekompensuje sobie wyższe koszty, podnosząc ceny polis dla wszystkich innych właścicieli samochodów, również niżej podpisanych, którzy turlają się zawsze z prędkością dozwoloną, a ostatni mandat zapłacili 20 lat temu.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info