Tytuł: Husaria w błocie, czyli koniec wytwórni marzeń

WARSZTATOWIEC.info środa, 25 sierpnia 2021
Reklama
miniaturka

Diagnoza stuków dwumasowego koła zamachowego podczas gaszenia silnika

Zazwyczaj w przypadku stuków pojawiających się w trakcie gaszenia silnika obwinia się o to i wymienia dwumasowe koło zamachowe, gdyż pełni ono rolę tłumika. Co jednak, gdy po wymianie tego komponentu stuki nie znikają?

miniaturka

Zaciski hamulcowe – kontrola, obsługa, regeneracja, wymiana

Układ hamulcowy, który ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo jazdy, podlega niestety eksploatacyjnemu zużyciu, więc trzeba pamiętać, by poddawać go okresowej obsłudze. Należy przy tym zwracać uwagę na usterki wynikające nie tylko ze specyfiki eksploatacji ale i… upływu czasu.

miniaturka

Nowa odsłona VARTA Partner Portal

Clarios, właściciel m.in. marki Varta, przedstawił nową, ulepszoną wersję czyli rozbudowanej platformy dla ekspertów od akumulatorów w warsztatach i serwisach.

miniaturka

Czyszczenie części w ekologicznych myjkach do wynajęcia 

Biologiczne myjki stanowią lepsze rozwiązanie do mycia części i narzędzi metalowych niż urządzenia przeznaczone do mycia na zimno, które wydzielają nie tylko silny, nieprzyjemny zapach, ale także wykorzystują substancje niebezpieczne i tym samym są szkodliwe dla zdrowia ludzi i dla środowiska.

miniaturka

ILS odpowiada na logistyczne wyzwania

Rozmowa z Wojciechem Aleksandrowiczem, prezesem i dyrektorem zarządzającym w ILS – firmie, która w Grupie Inter Cars odpowiada za logistykę.

miniaturka

Film promocyjny ProfiAuto

Codzienna dynamika działania sieci ProfiAuto porównana do rajdów samochodowych, w których udział bierze ProfiAuto Racing – to główny motyw najnowszego filmu mającego za zadanie promować partnerskie sklepy, hurtownie i serwisy.

miniaturka

AirZing Mini zadba o czyste powietrze w aucie

Pleśń, kurz, wirusy, bakterie czy alergeny – to tylko niektóre ze szkodliwych składników powietrza unoszących się w kabinach naszych samochodów. Przyczyn ich powstawania jest sporo, metod na ich eliminację również.

miniaturka

Ładowarka NOCO na lato i zimę

Nie tylko zimą, ale także i latem zmiana temperatury otoczenia wpływa na sprawność akumulatora samochodu. Już w temperaturze 20 stopni może nasilić się proces samorozładowania, który z każdą kolejną kreską na termometrze przyspiesza, co przy dłuższym postoju w nasłonecznionym miejscu prowadzi do degradacji baterii.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Husaria w błocie, czyli koniec wytwórni marzeń

"Od czasów dwudziestolecia międzywojennego w dziedzinie przemysłu samochodowego nie zrealizowano w Polsce niczego na tak wysokim poziomie. Arrinera Hussarya to przykład polskiego samochodu wyścigowego, który może konkurować z najbardziej uznanymi i doświadczonymi markami. To także wyjątkowa wizytówka polskiej technologii i polskiego eksportu" - kto to powiedział?

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info