Tytuł: Dziki zapach mustanga, czyli samochodowe perfumy

WARSZTATOWIEC.info środa, 28 lipca 2021
Reklama
miniaturka

Prozaiczna przyczyna

Podczas poszukiwania przyczyn awarii, w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę te najbardziej prawdopodobne, stopniowo przechodząc do rzadziej występujących lub zgoła całkiem egzotycznych. Dokonując owej gradacji należy pamiętać o jednym: obowiązuje zasada ograniczonego zaufania. To co bowiem wydaje się być w całkiem dobrym stanie, może jedynie dobry stan udawać.

miniaturka

Audi A3 – pisk po uruchomieniu zimnego silnika

Firma Autodata prowadzi poradnik Autodocta, w którym prezentowane są rozwiązania popularnych, ale trudnych czasem do zdiagnozowania problemów przed jakimi stają mechanicy samochodowi podczas swej pracy. Tym razem omawianym problemem jest pisk występujący w Audi A3 tuż po uruchomieniu zimnego silnika.

miniaturka

Olej do klimatyzacji – jaki i dlaczego

Do układu klimatyzacji najlepiej i najbezpieczniej będzie używać takiego oleju, jaki zaleca producent auta. Postępując inaczej można łatwo doprowadzić do awarii układu.

miniaturka

Pandemia niedopompowanych kół

Wyniki uzyskane podczas pierwszej tury akcji z mobilnym testerem zawieszenia BILSTEIN wskazują na zwiększoną liczbę aut z niewłaściwym ciśnieniem powietrza w oponach.

miniaturka

Tester do wszystkich rodzajów oświetlenia

Cyfrowy tester świateł Tecnolux LYRA Plus umożliwia pomiary wszystkich rodzajów oświetlenia, w tym coraz popularniejszych świateł typu LED MATRIX. W dodatku z precyzją nieosiągalną dla tradycyjnych urządzeń analogowych.

miniaturka

Dostępność szeroka, dostawa szybka, czyli przepis na sukces według Inter Cars

Nawet najlepsza oferta produktowa nie zapewni sukcesu na rynku bez sprawnej dystrybucji. Dlatego Inter Cars przykłada ogromną wagę do logistyki, za którą w Grupie Inter Cars odpowiada ILS – podkreślają przedstawiciele firmy.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Dziki zapach mustanga, czyli samochodowe perfumy

Firma Ford pochwaliła się, że stworzyła luksusowy zapach dla klientów, którzy chcieliby pojeździć elektrycznym Mustangiem, ale brakuje im zapachu wydzielanego przez tradycyjny samochód z silnikiem benzynowym. Perfuma, którą skrapia się – uwaga – samochód, nie kierowcę, ma te zmysłowe deficyty zaspokoić.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info