Tytuł: Pozwana obywatelka wiewiórka, czyli kto zapłaci za sojowe kable

WARSZTATOWIEC.info środa, 21 lipca 2021
Reklama
miniaturka

DISTRIGO zachęca bezpłatnymi pakietami

DISTRIGO – dystrybutor części zamiennych i innych produktów niezbędnych warsztatom samochodowym, wchodzący w skład grupy Stellantis – rozpoczyna akcję I LOVE EUROREPAR. Jej celem jest zwiększenie rozpoznawalności marki EUROREPAR wśród niezależnych warsztatów samochodowych.

miniaturka

Odpady (mniej) oczywiste

Rozmaitość odpadów wymagających utylizacji, które powstają w serwisach jest większa, niż się niektórym wydaje. Zaliczają się do nich nie tylko zużyte akumulatory, opony i filtry, ale też na przykład, mniej oczywiste, żarówki i świetlówki.

miniaturka

Czyściwa MEWA na próbę

Firma MEWA proponuje zasadę „textilsharing”, czyli stosowanie czyściw wielokrotnego użytku do czyszczenia maszyn i urządzeń w zakładach i warsztatach. Wszystkim, którzy chcieliby wypróbować system wynajmu czyściw, MEWA oferuje tzw. pakiet zapoznawczy.

miniaturka

Exide Battery Finder – wyszukiwanie na wiele sposobów

Firma Exide Technologies, jeden z czołowych dostawców akumulatorów dla motoryzacji, poleca swą wyszukiwarkę Exide Battery Finder, dostępną na komputery i urządzenia mobilne. Ta bezpłatna aplikacja pozwala wyszukać odpowiedni akumulator po numerze VIN lub modelu pojazdu do praktycznie każdego pojazdu.

miniaturka

4 nowe czujniki EGT od DENSO

DENSO rozszerzyło program części do systemów sterowania silnikiem (EMS) o 4 nowe czujniki temperatury odprowadzanych spalin (EGT). Mają one łącznie 535 dodatkowych zastosowań i zastępują 12 numerów części OE.

miniaturka

Steinhof rozszerza ofertę haków holowniczych

Steinhof, polski producent haków holowniczych, rozszerza ofertę swych flagowych wyrobów. Oto firma poinformowała o wprowadzeniu nowych referencji w gamie haków holowniczych do wielu marek samochodów z roczników 2014 – 2020.

miniaturka

Nowa kampania Inter Cars

Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy – takie hasło towarzyszy nowej kampanii wizerunkowej Inter Cars, która pokazuje wpływ dystrybutora na funkcjonowanie branży motoryzacyjnej w Polsce i Europie. Kampania składa się z kilku części, z których każda uwypukla inny aspekt.

miniaturka

Ambasadorka Bridgestone na Igrzyskach

Już niedługo rozpocznie się najbardziej wyczekiwane sportowe wydarzenie roku, Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020. Weźmie w nich udział cała grupa sportowców wspieranych przez firmy motoryzacyjne, a wśród nich Joanna Jóźwik, ambasadorka kampanii olimpijskiej Bridgestone „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”, która będzie reprezentować Polskę w biegu na 800 m.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Pozwana obywatelka wiewiórka, czyli kto zapłaci za sojowe kable

Nowojorski tabloid „New York Post” straszy hordami szczurów-wandali, które grasują po amerykańskiej metropolii i masowo dewastują nowe samochody, szczególne upodobanie znajdując w autach Tesli. Wrogami aut okazują się również wiewiórki.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info