Tytuł: Zobacz jak powstają szkolenia Valeo

{{ANNOTATION "subscription_reminder" "html"}}

SZKOLENIA TECHNICZNE VALEO


Firma Valeo przygotowuje szkolenia techniczne również online. Są one dostępne w lokalnych językach w Polsce oraz innych krajach europejskich. Poprzez szkolenia Valeo zapewnia szeroki dostęp do aktualnej wiedzy technicznej między innymi dotyczącej układów klimatyzacji czy podwójnego suchego sprzęgła DDC.


Sprawdź nasze szkolenie dotyczące układu klimatyzacji. Prezentujemy w nim najczęściej zadawane pytania, dotyczące obsługi układu klimatyzacji. Odpowiedzi na nie udzielają nasi eksperci.

ZOBACZ SZKOLENIE

OBEJRZYJ FILM I ZOBACZ, JAK POWSTAJĄ NASZE WEBINARY

ZOBACZ FILMDOŁĄCZ DO PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO VALEO SPECIALIST CLUB


Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Valeo Specialist Club to zapraszamy do rejestracji. Sprawdź jakie atrakcyjne nagrody możesz zdobyć za zakupy części Valeo! Wystarczy, że zeskanujesz kod kreskowy, a na Twoim koncie pojawią się punkty, które możesz wymienić na upominki od Valeo.

PRZEJDŹ DO KLUBU

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Valeo. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.

{{ANNOTATION "badge" "html"}}