Tytuł: Wakacje w mieście, czyli o zaletach niewyjeżdżania na urlop

WARSZTATOWIEC.info środa, 23 czerwca 2021
Reklama
miniaturka

Citroen Nemo - paląca się kontrolka SRS

Autodata służy mechanikom samochodowym nie tylko jako źródło informacji potrzebnych przy obsłudze i naprawach pojazdów, ale także jako poradnia, do której można się zwrócić w razie problemów z diagnostyką samochodu czy skutecznym usunięciem awarii. Z możliwości tej postanowili skorzystać pracownicy pewnego warsztatu, którzy napotkali problem z zapalającą się lampką ostrzegawczą SRS w Citroenie Nemo.

miniaturka

Oczyszczacz powietrza likwiduje też wirusy

Wiele zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu przedostaje się do wnętrza samochodu podczas otwierania drzwi czy na ubraniu podróżujących osób, nie są więc one wyłapywane przez standardowy filtr kabinowy. Dlatego Philips od kilku lat proponuje oczyszczacze powietrza GoPure, wymagające jedynie podłączenia do gniazda zapalniczki.

miniaturka

Nowe wycieraczki DENSO

DENSO wprowadziło do oferty 7 nowych wycieraczek jakości OE, które zastępują kilka istniejących numerów katalogowych.

miniaturka

Bio Service pomocą w gospodarowaniu odpadami

Restrykcyjne przepisy sprawiają, że warsztaty potrzebują fachowej pomocy przy utylizacji odpadów, m.in. akumulatorów i przepracowanych olejów. Od kilku już lat usługę taką punktom naprawy pojazdów oferuje Inter Cars.

miniaturka

Odświeżona strona Valeo

Szybsza, bardziej wydajna, lepiej odpowiadająca na aktualne trendy – taka, według zapewnień twórców, jest nowa strona internetowa firmy Valeo.

miniaturka

Meritor dołącza do TecDoc

TecDoc dodał ponad 9500 artykułów firmy Meritor do swego katalogu. Zostały one połączone z 60 000 numerami referencyjnymi znajdującymi się w tej publikacji.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Wakacje w mieście, czyli o zaletach niewyjeżdżania na urlop

– Kolego Kowalski, chciałem was zapytać, czy lubicie korki do bramek na autostradzie? – Skąd, panie dyrektorze! – A to może chcielibyście potrenować MMA, wdając się bójkę o miejsce na parkingu przy drodze do Morskiego Oka? – No co pan, panie dyrektorze! – W takim razie Kowalski, sami chcieliście. Dostaniecie urlop w listopadzie.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info