Tytuł: Wszystko co musisz wiedzieć o układach klimatyzacji

NEWSLETTER SPECJALNY VALEO
Aby zobaczyć email w przeglądarce, kliknij tutaj.

Pobierz obrazki
Wszystko co musisz wiedzieć o układach klimatyzacji
Odśwież swoją wiedzę z Valeo!
Pierwsze bardzo ciepłe dni w roku, tradycyjnie napędziły ruch w warsztatach, zajmujących się obsługą klimatyzacji. Korzystając z poniższych treści możesz odświeżyć lub uzupełnić swoją wiedzę na temat tego ważnego układu.

Zapraszamy do lektury i obejrzenia szkoleń video!
BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE
Pobierz obrazki
Podczas tego szkolenia poznasz zasady działania kompresorów klimatyzacji. Przedstawione zostaną ich rodzaje oraz omówione zostaną główne różnice pomiędzy różnymi typami kompresorów.
PORADY VALEO
Jak zbudowany jest kompresor klimatyzacji?
Pobierz obrazki
Najważniejszym komponentem układu klimatyzacji samochodowej jest kompresor. Dzięki niemu czynnik chłodniczy wraz z olejem są rozprowadzane po całym układzie. Branżowi specjaliści mówią, że kompresor jest jak serce w krwioobiegu i jest to całkowicie uzasadniona analogia.
Olej w kompresorze klimatyzacji - najważniejsze informacje
Pobierz obrazki
Niepoprawnie dobrany olej zazwyczaj powoduje przedwczesne zużycie, awarię lub spadek wydajności kompresora klimatyzacji. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak uniknąć błędów, które mogą doprowadzić do zatarcia kompresora.
VALEO SPECIALIST CLUB
Czy dołączyłeś już do programu lojalnościowego Valeo?
Pobierz obrazki
Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Valeo Specialist Club to zapraszamy do rejestracji. Sprawdź jakie atrakcyjne nagrody możesz zdobyć za zakupy części Valeo! Wystarczy, że zeskanujesz kod kreskowy a na Twoim koncie pojawią się punkty, które możesz wymienić na upominki od Valeo.
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Wiadomość została wysłana przez portal Warsztatowiec.info w imieniu firmy Valeo. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.