Tytuł: Pierwszy dzień w pracy doradcy serwisowego, czyli to i owo o kompetencjach miękkich

WARSZTATOWIEC.info środa, 9 czerwca 2021
Reklama
miniaturka

BMW i3 - dziwny hałas podczas jazdy po nierównej drodze

Autodata to także poradnia, do której można się zwrócić w razie problemów z diagnostyką samochodu czy ze skutecznym usunięciem awarii. Z możliwości tej postanowili skorzystać pracownicy pewnego warsztatu, gdy pojawiło się w nim elektryczne BMW i3,

miniaturka

Powlekane tarcze hamulcowe

Każdy mechanik wie, jak przygotować do montażu tarcze zabezpieczane w tradycyjny sposób, tzn. przy użyciu substancji olejowych lub natłuszczonego papieru. Wielu wciąż natomiast szuka wskazówek dotyczących postępowania z tarczami powlekanymi. 

miniaturka

Więcej wiedzy technicznej dla warsztatów

Schaeffler i BILSTEIN uruchamiają pilotażowy projekt na portalu warsztatowym REPXPERT. Dzięki temu znajdzie się na nim również wiedza dotycząca amortyzatorów i sprężyn BILSTEIN.

miniaturka

Galaxy EFB II - akumulator do samochodów z systemem START-STOP

Galaxy EFB II to nowa propozycja akumulatorów do samochodów z systemem START-STOP, przygotowana przez firmę AUTOPART. Nowe akumulatory wykazują 4-krotnie większą trwałość cykliczną niż standardowe baterie.

miniaturka

Mobilny tester BILSTEIN ponownie w Polsce

BILSTEIN rozpoczyna kolejną edycję akcji badania stanu zawieszenia w samochodach za pomocą mobilnego testera. Terminy zostały zaplanowane z myślą o przedwakacyjnej kontroli pojazdów.

miniaturka

Inter Cars wysoko w rankingach

Największy polski dystrybutor części zamiennych uplasował się na wysokich pozycjach w rankingu „Najcenniejszych Polskich Marek” przygotowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” oraz w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm opublikowanym przez redakcję ”Wprost”.

miniaturka

Można wreszcie zarejestrować nowy samochód u dealera

W życie weszła nowelizacja ustawy – Prawo o ruchu drogowym, która m.in. pozwala na przeprowadzenie rejestracji pojazdów przez salony dealerskie. Będzie to z pewnością duże ułatwienie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców oraz firm leasingowych.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Pierwszy dzień w pracy doradcy serwisowego, czyli to i owo o kompetencjach miękkich

Jak rozmawiać z klientem każdy niby wie. No więc nie każdy i nie od razu, o czym mógł się przekonać pewien młody doradca serwisowy, który debiutował na odpowiedzialnym odcinku kontaktu z klientami. Po dniu spędzonym na pierwszej warsztatowej linii, doradca ów zaopatrzył się w kajecik, w którym notuje uwagi mechaników, przede wszystkim zaś o co pytać klientów i na co zwracać uwagę przy odbieraniu zlecenia.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info