Tytuł: Egzaminatorzy jak górnicy – strajkują

WARSZTATOWIEC.info środa, 12 maja 2021
Reklama
miniaturka

Wpływ nieprawidłowych dodatków na smarowanie sprężarki klimatyzacji i jej pracę

Kluczowym warunkiem bezawaryjnej pracy sprężarki klimatyzacji jest jej właściwe smarowanie. To zaś jest możliwe tylko wtedy, gdy zastosowany zostanie odpowiedni olej w odpowiedniej ilości, nie zdegradowany użyciem zbyt dużej ilości dodatków.

miniaturka

Now preparaty do zabezpieczenia śrub

Samoczynne odkręcanie się lub luzowanie połączeń śrubowych spowodowane przez czynniki takie jak wibracje, rozszerzalność cieplna, korozja lub niedostateczny moment dokręcania, może się źle skończyć. Dlatego stosowane są różne metody zabezpieczenia śrub, w tym także przy użyciu płynnych środków.

miniaturka

“Keeping it Rolling” – nowa kampania febi poświęcona zestawom łożysk i piast kół

Hasło najnowszej kampanii febi poświęconej zestawom łożysk i piastom kół – Keeping it Rolling – podkreśla znaczenie tych elementów. Zespół łożyska koła oraz jego elementy muszą charakteryzować się najwyższą jakością, gdyż łożysko przenosząc duże obciążenia, musi zapewnić odpowiednie działanie układu napędowego i zawieszenia oraz stabilizować pojazd.

miniaturka

Exide Premium i Centra Futura w ekologicznym wydaniu

Względy ochrony środodowiska sprawiły, że akumulatory Exide Premium i Centra Futura będą miały czarne obudowy wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu.

miniaturka

OSRAM - retrofity LED 24 V

W ofercie firmy OSRAM pojawiły się zamienniki LED do świateł mijania i drogowych stosowanych w samochodach ciężarowych i innych pojazdach z instalacją elektryczną 24 V. Seria o nazwie LEDriving® HLT obejmuje trzy produkty.

miniaturka

NOCO wspiera motoratowników

O niesieniu skutecznej pomocy na drodze trudno mówić bez sprawnego sprzętu, w tym pojazdów. Dla floty motoambulansów z pewnością przydatne więc będą ładowarki i urządzenia rozruchowe przekazane przez firmę NOCO.

miniaturka

Motoryzacja wraca do formy

W bardzo trudnej sytuacji na skutek pandemii COVID-19 znalazł się również sektor motoryzacyjny. Pocieszające dane przedstawia jednak przygotowany po I kwartale 2021 roku raport Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych.

miniaturka

Egzaminatorzy jak górnicy – strajkują

Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach rozpoczęli właśnie strajk. Doniesienia na ten temat przypominają trochę informacje z jakiejś państwowej spółki górniczej. Główna różnica jest taka, że minister infrastruktury nie kopnął się jeszcze do Katowic na negocjacje, egzaminatorzy nie organizują przyjazdu do Warszawy, a rozmaici politycy nie zapewniają solennie, że egzaminy na prawo jazdy są naszym skarbem narodowym i będziemy je przeprowadzać jeszcze co najmniej sto lat.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info