Tytuł: Błyskawica już nie błyska, czyli jak globalizacja unicestwia słynną niemiecką markę

WARSZTATOWIEC.info środa, 7 kwietnia 2021
Reklama
miniaturka

Standaryzacja czujników tlenu NTK

Firma NGK SPARK PLUG zapowiada standaryzację produkowanych pod marką NTK Vehicle Electronics czujników tlenu do pojazdów czterokołowych. Zabieg ten zapewni korzyści polegające na optymalizacji magazynowania poprzez zmniejszenie liczby referencji, a co za tym idzie – pozwoli na zmniejszenie stanu zapasów. Ponadto, dzięki uwzględnieniu pozycji katalogowych z USA i Japonii, poprawie ulegnie pokrycie parku samochodowego,

miniaturka

Citroën C-Elysee 1.6 HDI - przegrzewający się silnik

Specjaliści Autodata otrzymali z jednego z warsztatów prośbę o pomoc przy usunięciu powtarzającej się awarii układu chłodzenia silnika 1.6 HDi w Citroënie C-Elysee.

miniaturka

Nowy katalog on-line ZF Aftermarket

Z końcem marca przestał być dostępny prowadzony przez ZF Aftermarket katalog WebCat. Zamiast niego firma na swej stronie internetowej oraz na stronach marek SACHS i LEMFÖRDER uruchomiła nowy katalog z rozbudowanymi funkcjami wyszukiwania.

miniaturka

Sposób na sprawną modernizację SKP

Nowa wersja rolek hamulcowych CERTUS z silnikami po bokach to propozycja dla tych właścicieli SKP, którzy podczas modernizacji stacji nie mogą sobie pozwolić na pogłębienie istniejących fundamentów.

miniaturka

Pojazdy autonomiczne nie lubią deszczu i śniegu

Nie tylko kierowcom trudniej się prowadzi podczas opadów atmosferycznych. Okazuje się, że problemy z jazdą w takich warunkach ma także sztuczna inteligencja.

miniaturka

Testy na covid-19 na stacjach Shell

Wybrane stacje Shell w Polsce są kolejnym miejscem, gdzie można kupić testy wykrywające obecność przeciwciał SARS-CoV-2. Produkt szwajcarskiego laboratorium PRIMA Lab ma cechować się 98-procentową dokładnością.

miniaturka

Błyskawica już nie błyska, czyli jak globalizacja unicestwia słynną niemiecką markę

Opel należy obecnie do konglomeratu Stellantis, który powstał z mariażu Fiata-Chryslera z PSA (Peugeot, Citroen) i w tym amerykańsko-włosko-francuskim trójkącie jest jedynie popychlem.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info