Tytuł: Stuk, puk laską w podłogę, Sejm nie wyraża zgody - czyli jak uratowano rynek kamperów

WARSZTATOWIEC.info środa, 31 marca 2021
Reklama
miniaturka

Peugeot 207 – stuki przy ruszaniu

Autodata służy mechanikom samochodowym nie tylko jako źródło informacji na temat przeglądów, konserwacji, diagnostyki i napraw pojazdów, ale także jako poradnia, do której można się zwrócić w razie problemów z diagnostyką naprawianego samochodu. Oto przykład dotyczący Peugeota 207.

miniaturka

Lighting Academy – źródło wiedzy o źródłach światła

Internet to nieprzebrane pokłady informacji, więc dotarcie do właściwych nie byłoby możliwe bez pomocy wyszukiwarki. Z kolei analizując zapytania można wyselekcjonować te najpopularniejsze, na przykład dotyczące żarówek samochodowych. Lumileds, właściciel marek Philips i Narva, buduje na tej podstawie nową platformę komunikacji – Lighting Academy.

miniaturka

Inter Cars uspokaja i zapewnia o dostępności towarów

Światowe i polskie media w ostatnich dniach wiele uwagi poświęciły awarii kontenerowca w Kanale Sueskim, albowiem zablokowanie tej drogi wodnej groziło zakłóceniami w dostawach towarów z Azji do Europy. Inter Cars, największy polski dystrybutor części zamiennych, zapewnia, że jego klienci mogą spać spokojnie.

miniaturka

Turbosprężarki Nissens z elektrycznym siłownikiem

Nissens Automotive rozszerzył swą gamę turbosprężarek oferowanych na rynku wtórnym. Oto pojawiły się w niej elektrycznie sterowane turbosprężarki z kierownicami spalin o zmiennej geometrii, przeznaczone do popularnych na rynku modeli pojazdów.

miniaturka

Podnośnik do off-roadu i nie tylko

Gama podnośników oferowanych przez sklep internetowy STIX stworzony z myślą o odbiorcach z branży oponiarskiej powiększona została o podnośnik farmerski wysokiego podnoszenia HI-LIFT 3T.

miniaturka

Nowe turbosprężarki Mitsubishi

Do gamy turbosprężarek marki Mitsubishi oferowanych przez firmę MotoRemo dołączyły dwie pozycje: upgrade do Hondy Civic Type R oraz upgrade do Suzuki Swift Sport.

miniaturka

Plomba przeciw podróbkom

Na opakowaniach produktów Textar do pojazdów użytkowych zastosowano plombę PROriginal zabezpieczającą przed podróbkami. Gwarantuje ona autentyczność wyrobu.

miniaturka

Maciej Oleksowicz wśród najbardziej wpływowych osób polskiej gospodarki

Trzy redakcje zajmujące się sprawami gospodarczymi, a mianowicie RMF FM, money.pl i 300Gospodarka.pl, przygotowały zestawienie 200 najbardziej wpływowych osób polskiej gospodarki. W gronie tym znalazł się Maciej Oleksowicz, prezes zarządu Inter Cars.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Stuk, puk laską w podłogę, Sejm nie wyraża zgody - czyli jak uratowano rynek kamperów

Niewiele brakowało, a przy okazji próby nowelizacji ustawy o podatku akcyzowym doszłoby do upupienia prężnie rozwijającego się segmentu rynku motoryzacyjnego, jakim jest budowa kamperów.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info