Tytuł: Szpagat ekonomiczny – sprzedaż samochodów spada, za to ceny rosną

WARSZTATOWIEC.info środa, 3 marca 2021
Reklama
miniaturka

Szkodliwy komfort w pewnym Fordzie

Jak dowodzi historia pewnego Forda, czasem można sobie oszczędzić wielu problemów z ustalaniem przyczyn awarii, przeprowadzając na początku wnikliwy wywiad z użytkownikiem auta.

miniaturka

Olejem w LSPI

Szkodliwemu zjawisku nazwanego LSPI, czyli przedwczesnemu zapłonowi przy niskiej prędkości obrotowej, można przeciwdziałać używając odpowiedniego oleju silnikowego.

miniaturka

Ultrafiolet przeciwko wirusom

W ciasnych pomieszczeniach – jak np. kabina samochodu – szkodliwe substancje i organizmy są zdecydowanie bardziej groźne niż na otwartych przestrzeniach. W celu podniesienia higieny we wnętrzu pojazdu marka OSRAM proponuje więc swoje najnowsze urządzenie fotokatalityczne.

miniaturka

Nowe etykiety mają ułatwić pracę

Etykiety dotychczas spotykane na opakowaniach klocków hamulcowych Textar do pojazdów użytkowych będą sukcesywnie zastępowane nowymi. Znajdujące się na nowych etykietach informacje i ich układ mają znacząco przyspieszyć bezbłędną identyfikację, a co za tym idzie – wymianę..

miniaturka

Pierwsze haki do elektryków

Steinhof, polski producent haków holowniczych, przygotował nowy ich cennik na 2021 rok. W publikacji znalazło się wiele nowych pozycji, wśród nich przeznaczone do samochody z roczników od 2014 do 2020 roku, w tym pojazdów elektrycznych (Audi E-Tron).

miniaturka

KYB Actimatic Damper System do motocykli

KYB to nie tylko znany wytwórca elementów zawieszenia samochodowego. Specjalizuje się również w zawieszeniach do motocykli, a jego nowo wprowadzonym do produkcji rozwiązaniem w tej dziedzinie jest KYB Actimatic Damper System.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Szpagat ekonomiczny – sprzedaż aut spada, za to ceny rosną

Pandemiczny kryzys mocno ograniczył popyt na nowe samochody, a w salonach zrobiło się spokojnie i cicho niczym w bibliotece w letnie popołudnie. Jeśli ktoś spodziewałby się w związku z tym spadku cen nowych aut, ten skazany jest na dysonans poznawczy, albowiem jest dokładnie odwrotnie – samochody drożeją i to na potęgę. Odpowiada za to ...

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info