Tytuł: Drapieżność jagulara, czyli ile może kosztować naprawa elektrycznego samochodu

WARSZTATOWIEC.info środa, 10 marca 2021
Reklama
miniaturka

BMW serii 1 - brzęczenie spod podłogi

Autodata jest dobrze znana mechanikom samochodowym, jako bogate źródło informacji na temat przeglądów, konserwacji, diagnostyki i napraw pojazdów. Bywa też traktowana jako ostatnia deska ratunku, gdy mechanicy w żaden sposób nie mogą sobie poradzić z usunięciem niedomagań auta, które trafiło do ich serwisu.

miniaturka

Asymetryczne rolki hamulcowe CERTUS

By sprawnie, a jednocześnie w sposób wiarygodny i bezpieczny, dokonać pomiaru skuteczności hamowania różnego typu pojazdów o wąskim rozstawie kół (np. quady) potrzebne są specjalne rolki. Urządzenie takie od niedawna oferowane jest do linii diagnostycznej CERTUS produkowanej przez firmę WSOP.

miniaturka

E-Service, czyli zgłoszenie on-line narzędzi MILWAUKEE do naprawy

Marka MILWAUKEE uruchomiła platformę E-Service, dzięki której bez konieczności wychodzenia z domu można w szybki i wygodny sposób zgłosić urządzenie do naprawy.

miniaturka

Inter Cars z dużo większym zyskiem

Grupa kapitałowa Inter Cars podała swe wstępne wyniki finansowe za rok 2020. Mimo pandemii, zanotowano wzrost przychodów, a także zysku.

miniaturka

TOP 100 dla MEYLE

TOP 100 to wyróżnienie przyznawane w Niemczech średniej wielkości przedsiębiorstwom, które odnoszą sukcesy we wdrażaniu innowacji. Wśród firm, które zostały nim uhonorowane za dokonania w minionym roku znalazła się firma Meyle.

miniaturka

Würth otwiera drugi sklep w Szczecinie

Firma Würth Polska otworzyła nowy sklep stacjonarny w Szczecinie. Jest to trzydziesta ósma placówka na terenie naszego kraju i druga w największym mieście województwa zachodniopomorskiego.

miniaturka

Kubek z rocznym rabatem na kawę

Do 23 maja klienci będą mogli zbierać naklejki za zakupy na stacjach paliw Shell i wymieniać je na kubki termiczne, dostępne w 3 wzorach. Kubek można następnie przez cały rok wypełnić kawą deli by Shell z rabatem w wysokości 1 zł.

miniaturka

NA WSTECZNYM: Drapieżność jagulara, czyli ile może kosztować naprawa elektrycznego samochodu

Norweski portal motoryzacyjny motor.no poinformował, że podczas rutynowej kontroli mechanik odkrył niewielką dziurę w podłodze pewnego Jaguara I-Pace, która powstała najprawdopodobniej w wyniku uderzenia jakimś ostro zakończonym przedmiotem, zapewne kamieniem. Dwa różne autoryzowane serwisy wyceniły naprawę na, uwaga: ponad 350 tysięcy koron norweskich, czyli około 160 tysięcy złotych, co stanowi połowę wartości 1,5 rocznego auta...

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »
Zobacz naszą nową politykę prywatności.

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info