Tytuł: Nowa rubryka: Dziwne awarie

WARSZTATOWIEC.info wtorek, 29 listopada 2016

Szanowni Państwo!

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi publikacjami na portalu Warsztatowiec.info.
Pozwalamy sobie zwrócić uwagę na nową rubrykę: Dziwne Awarie. Znaleźć w niej będzie można teksty poświęcone nietypowym przypadkom diagnostycznym, których rozwikłanie wymagało nie tylko głębokiej wiedzy fachowej, ale czasem również zwyczajnego szczęścia.
Ponadto zachęcamy do przeczytania rozmowy z Michałem Łyzińskim. To bowiem kolejna jaskółka zwiastująca, że po marnych latach przyszły dla branży lepsze czasy.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Mamy wzrost i to duży

Rozmowa z Michałem Łyzińskim, dyrektorem przedstawicielstwa Federal Mogul w Polsce, o poprawiającej się sytuacji na rynku.

miniaturka

Nagłe zasłabnięcia Astry

Przyczyny awarii mogą być różne. Czasem są one tak zaskakujące, że ich zdiagnozowanie wymaga łutu szczęścia. Gorzej jak go zabraknie.

miniaturka

Zestawy naprawcze Delphi do EUI E3

Dział Delphi Product & Service Solutions (DPSS) poszerzył ofertę produktów przeznaczonych do naprawy elektronicznych wtryskiwaczy paliwa (EUI) E3 w silnikach Diesla, montowanych w samochodach sportowych i pojazdach z segmentu Heavy Duty.

miniaturka

Lżejsze tarcze, bo z żeliwa i stali

Firmom Brembo i Daimler AG udało się opracować tarcze hamulcowe, które są o 10-15% lżejsze od dotychczas powszechnie stosowanych.

miniaturka

Oprawy z wysokowydajnymi diodami SMD LED

Ważną cechą lamp warsztatowych wykorzystujących SMD LED, oczywiście poza ich mniejszym zapotrzebowaniem na energię elektryczną, są także mniejsze gabaryty.

Ten e-mail został wysłany do email@email.com.

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info