Tytuł: Podwójne suche sprzęgło Valeo do aut Kia/Hyundai już na rynku wtórnym

 

PODWÓJNE SUCHE SPRZĘGŁO (DDC)

Gwarancja jakości Valeo

W 100% technologia O.E.

Rozwiązanie dla warsztatu

Łatwy montaż i mechaniczna kalibracja bez potrzeby użycia elektronicznych urządzeń diagnostycznych.

Ograniczona emisja CO2

Mniejsze wibracje, płynniejsza zmiana biegów

Valeo wprowadza na aftermarket podwójne suche sprzęgło (Dual Dry Clutch). Rozwiązanie to łączy zalety manualnych i automatycznych skrzyń biegów, zapewnia płynne i dynamiczne przyspieszenie oraz minimalizację NVH (hałasu i wibracji). Produkt ten stanowi rozszerzenie kompetencji Valeo w obszarze układów przeniesienia napędu. Rozwiązanie Valeo stosowane jest w pojazdach KIA i Hyundai.

 

Podwójne suche sprzęgło Valeo wyróżnia się wyjątkowymi osiągami, dlatego masowo trafiło do produkcji na pierwszy montaż. Płynność i ciągłość przyspieszania w połączeniu z minimalną stratą momentu obrotowego potęguje niezapomniane wrażenie z jazdy.

Więcej informacji
 

WEBINAR NA TEMAT SPRZĘGŁA DDC VALEO

 

Firma Valeo w związku z wprowadzeniem do oferty części zamiennych podwójnych suchych sprzęgieł (DDC), organizuje serię webinarów. Kolejne szkolenie online odbędzie się już dziś!

Więcej informacji
 
 

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Valeo. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.