Tytuł: Czy zarejestrowałeś się już do Valeo Specialist Club?

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .

Zapraszamy do zapoznania się z newsletterem specjalnym poświęconym firmie Valeo. 
Szczególnie zachęcamy do zarejestrowania się do w pełni cyfrowego programu lojalnościowego Valeo Specialist Club w którym za zakupy produktów można zdobyć nagrody, oraz do sprawdzenia oferty szkoleń technicznych online przygotowanych przez firmę Valeo. 

CZY ZAREJESTROWAŁEŚ SIĘ JUŻ DO VALEO SPECIALIST CLUB?

Specialist Club to nowy, dostępny na polskim rynku program lojalnościowy Valeo dedykowany dla mechaników. Aby zbierać punkty i zdobywać nagrody wystarczy ściągnąć aplikację Valeo Specialist Club i rejestrować zakupione produkty skanując je za pomocą smartfona.


VALEO SAFE SIDE - SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA
Firma Valeo wprowadza na rynek nowy produkt przeznaczony do samochodów, które fabrycznie nie zostały wyposażone w system monitorowania martwego pola w lusterkach. Teraz dzięki nowemu zestawowi Valeo Safe Side, można łatwo i profesjonalnie doposażyć każde auto w system zwiększający bezpieczeństwo i komfort jazdy.

5 OZNAK, PO KTÓRYCH POZNASZ, ŻE NADSZEDŁ CZAS NA WYMIANĘ PIÓR WYCIERACZEK
Pióro wycieraczki to akcesorium, któremu większość z nas nie poświęca zbyt wiele uwagi. Tymczasem słaba widoczność jest istotnym czynnikiem zwiększającym ryzyko wypadku drogowego. Oto 5 oznak, po których poznasz, że nadszedł czas na wymianę piór wycieraczek, a także garść wskazówek dotyczących właściwego doboru nowych wycieraczek do samochodu.

KOLEJNE NOWOŚCI OD VALEO - PONAD 400 NOWYCH PRODUKTÓW
Firma Valeo wprowadza do swojej oferty ponad 400 nowych produktów. Są to części zarówno do pojazdów ciężarowych jak i osobowych. Najwięcej nowości znalazło się w gamie rozruszników i alternatorów oraz klimatyzacji. Wśród nowości znajdują się także między innymi nowe reflektory LED. 

VALEO SZKOLI STUDENTÓW POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ
Jako wiodący producent oryginalnego wyposażenia samochodów, firma Valeo spełnia swoje obowiązki w zakresie edukacji kadr przyszłych pracowników rynku motoryzacyjnego. Jednym z takich działań była wizyta na Wydziale Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej. Studenci zapoznali się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi w zakresie kół dwumasowych oraz zespołów sprzęgłowych.

Wiadomość została wysłana przez portal Warsztatowiec.pl w imieniu firmy Valeo. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.