Tytuł: W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja

WARSZTATOWIEC.info wtorek, 24 Grudzień 2019
Dziś Wigilia, zatem kiedy zmierzch zapadnie, można się spodziewać odwiedzin Świętego Mikołaja ewentualnie Gwiazdora, który ma swój region w Wielkopolsce i na Kaszubach. Ci grzeczni, mogą się spodziewać miłych suwenirów, krnąbrni dostaną rózgi.

Jeśli branża motoryzacyjna napisała do Mikołaja list z odpowiednio umotywowanymi prośbami, to powinna od świętego dostać w prezencie nieskrępowany dostęp do danych technicznych i zmiany legislacyjne, które unormują rozmaite palące kwestie. Warsztatom Mikołaj powinien przynieść kolejki klientów, którzy bez kwękania godzić się będą na wymianę wszystkich wymagających tego części. Dobrze by było, gdyby Mikołaj sprawił również, żeby państwo jak najmniej przeszkadzało w pracy.

Niestety Mikołaj zazwyczaj podrzuca pod choinkę wodę po goleniu, krawat, czasem jakąś lepszą flaszkę. No cóż, trudno wymagać od tak zaganianego świętego, by realizował wszystkie postulaty. Ho, ho, ho! – zawoła dziarski staruszek i pomknie saniami dalej.

A my życzymy naszym Czytelnikom, żeby w święta trochę odpoczęli w towarzystwie bliskich, odprężyli się i mieli same dobre myśli.

Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia!

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info