Tytuł: Nowy program lojalnościowy dla mechaników

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .

Przyłącz się do Valeo Specialist Club i zacznij odbierać nagrody!

Valeo Specialist Club to w 100% cyfrowy program lojalnościowy, który nie wymaga czasochłonnych i problematycznych czynności takich jak kolekcjonowanie faktur czy wycinanie i wysyłanie kodów kreskowych z opakowań.


WYMIENIAJ PUNKTY NA NAGRODY

Valeo Service nagradza za Wasze zakupy! Nie zmieniaj swoich nawyków. Jedyna różnica polega na tym, że już dziś możesz zdobyć punkty i zamienić je na nagrody! Odwiedź nasz sklep z nagrodami i wybierz te, które najbardziej Cię ucieszą! Dodatkowo możesz liczyć na wiele wyjątkowych promocji.


SZYBKO I ŁATWO!

Wyszukaj i pobierz aplikację Specialist Club z App Store® lub
Google Play™ na Twój smartfon
lub przejdź na www.valeoservice.pl.

ZDOBYWANIE PUNKTÓW

Wystarczy zeskanować kod kreskowy lub kod autentyczności produktu znajdujący się na etykiecie opakowania produktu Valeo. Za każdy zeskanowany produkt otrzymasz punkty!

SPRAWDZANIE STANU PUNKTÓW

Teraz możesz na bieżąco weryfikować stan swoich punktów w zakładce „Moje punkty Valeo”.

CZERP PRZYJEMNOŚĆ ZE ZDOBYTYCH PUNKTÓW

Od teraz to Ty decydujesz, kiedy wymienisz swoje punkty na nagrody. Nagrody zostaną dostarczone do Twojego warsztatu. W zakładce „Sklep z nagrodami” możesz na bieżąco sprawdzać oferowane przez nas nagrody.


Wiadomość została wysłana przez portal Warsztatowiec.pl w imieniu firmy Valeo. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.