Tytuł: Pożytki z promocji

WARSZTATOWIEC.info wtorek, 29 listopada 2016

Promocje organizowane przez firmy dystrybucyjne przybierają coraz atrakcyjniejsze formy. Warto brać w nich udział i to z dwóch powodów: po pierwsze – w ten sposób otrzymujemy szansę zdobycia wartościowej nagrody, po drugie – kupując markowe produkty pochodzące od renomowanych dostawców, zapewniamy klientom warsztatu wysoki standard usług. Na tym większą uwagę zasługuje więc akcja AP EXPERT przygotowana dla klientów firmy Auto Partner SA.

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego opublikował raport, z którego niezbicie wynika, że o losie tego sektora w Polsce w coraz większym stopniu decydują producenci komponentów i części zamiennych, których udział w całości sprzedanej produkcji przekroczył już połowę wartości. Trzeba podkreślić, że mają w tym swój wkład również firmy o rodzimym kapitale.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

reklama

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Volkswagen CC do wygrania w Auto Partner SA

Z początkiem kwietnia wystartowała akcja promocyjna firmy Auto Partner, w której główną nagrodą jest Volkswagen CC.

miniaturka

Wzrost dzięki producentom części

W ubiegłym roku produkcja sprzedana polskiego sektora motoryzacyjnego wyniosła blisko 110 mld zł, co oznacza kilkuprocentowy wzrost względem roku 2012. Wynik ten nie byłby możliwy do osiągnięcia bez producentów części i akcesoriów samochodowych.

miniaturka

Zawory – kilka uwag

Bez względu, z jakich przyczyn dokonywana jest naprawa silnika związana z zaworami, warto pamiętać o kilku sprawach, aby nie trzeba było doń wracać.

miniaturka

Katalogi KYB na rok 2014

Dostępne są już nowe edycje katalogów amortyzatorów KYB oraz sprężyn zawieszenia KYB K-Flex. W publikacjach tych zawarto szczegółowe informacje o zastosowaniach wszystkich produktów KYB wraz z listami nowych aplikacji na rok 2014.

miniaturka

Pierwsza uniwersalna

Firma DENSO szczyci się, że opracowała pierwszą na świecie uniwersalną jednostkę sterującą samochodowym układem klimatyzacji, która może znaleźć zastosowanie we wszystkich samochodach osobowych.

miniaturka

Łabędzia szyja Febera

Sieradzki producent pojazdów, firma Feber, wprowadziła kolejne innowacje. A wszystko z myślą o ułatwieniu kierowcom eksploatacji naczep-wywrotek marki Inter Cars.

Ten e-mail został wysłany do email@email.com.

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info