Tytuł: Shell Helix wspiera niezależne warsztaty. Zobacz jak

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .
Trwa promocja Shell Helix Hit Kasowy

Trwa ogólnopolska promocja olejów silnikowych Shell Helix pod hasłem „Hit Kasowy” skierowana do niezależnych warsztatów samochodowych. Do zdobycia jest premia gotówkowa o łącznej wysokości do 800 złotych.

Nowe przepisy i obowiązki dla warsztatów samochodowych

Ministerstwo Finansów powiększa grupę przedsiębiorstw stosujących kasy fiskalne online. Już wkrótce urządzenia tego typu wymagane będą w warsztatach samochodowych. Dlaczego fiskus zaczął zmiany właśnie od tej branży?


Shell z ofertą wspierającą niezależne warsztaty samochodowe

W Polsce jest ponad 20 milionów samochodów. Prędzej czy później, każdy z nich będzie wymagał serwisowania lub naprawy. Dla właścicieli warsztatów oznacza to nowe możliwości, ale i wyzwania. Jak im podołać, nie tracąc samodzielności?


Zmieniające się normy emisji dotyczące spalania, a olej silnikowy

Zgodnie z przepisami Unii Europejskiej, pojazdy na drogach muszą emitować coraz mniej dwutlenku węgla. Ograniczenia są potężnym wyzwaniem nie tylko dla producentów samochodów, lecz pociągają za sobą także wymagania stawiane olejom.


Transfer technologii z toru na drogę

Niemal 70% nowych samochodów w Unii Europejskiej jest fabrycznie napełnionych olejami silnikowymi 0W-X. Wielu wiodących producentów stosuje produkty Shell Helix Ultra 0W-X. To efekt zaufania do wiedzy i doświadczeń zdobytych przez Shell.

Więcej informacji o promocji Hit Kasowy oraz olejach silnikowych Shell Helix na www.shellhelix.pl/hitkasowy
Wiadomość została wysłana przez portal Warsztatowiec.info w imieniu firmy Shell. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.