Tytuł: Jubileusz partnerstwa

WARSZTATOWIEC.info wtorek, 29 listopada 2016

ZF to jeden z czołowych światowych producentów części, Inter Cars to lider wśród polskich dystrybutorów. Obie firmy obchodziły niedawno 20-lecie współpracy. Ciekawe, czy dwie dekady temu szefowie wielkiego niemieckiego koncernu spodziewali się, że skromna hurtownia z Polski wyrośnie na ich kluczowego partnera i gracza liczącego się w Europie.

Skoro o Inter Cars mowa, to warto wspomnieć o atrakcjach czekających na uczestników programu Wielki Rajd. Najlepsi klienci będą mogli w kwietniu i maju wziąć udział w spotkaniach z gwiazdami sportów motorowych.
Najlepsi mechanicy uczestniczący w szkoleniach technicznych organizowanych przez Inter Cars mogą z kolei wystartować w konkursie Master MechanIC i zdobyć nagrody.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Słaby dodmuch

Nic lepiej nie służy budowaniu dobrej reputacji serwisu niż szybko i tanio wykonana naprawa, która gdzie indziej trwa tygodniami i kosztuje majątek.

miniaturka

Dwie wspólne dekady

-Jesteśmy dumni ze współpracy z Inter Cars. Mogę również powiedzieć, że w tym roku zaangażujemy jeszcze więcej sił w obsługę polskiego rynku - mówi Alois Ludwig, prezes zarządu ZF.

miniaturka

Master MechanIC

Tylko do końca marca przyjmowane są zgłoszenia do Master MechanIC, konkursu wiedzy technicznej, w którym nagrody zdobyć mogą nie tylko mechanicy, ale również właściciele warsztatów.

miniaturka

Weekendy mocy

Przejażdżka Subaru Impreza N14 w towarzystwie Krzysztofa Hołowczyca, drift ciągnikiem siodłowym, bicie rekordu w jeździe na ćwierć mili. Takie atrakcje czekają na klientów Inter Cars biorących udział w konkursie Wielki Rajd.

miniaturka

SACHS Race Challenge 2014
– już ponad 17 tysięcy zgłoszeń

Po dwóch miesiącach od rozpoczęcia zapisów na SACHS Race Challenge do ZF Services wpłynęło ponad 17 tysięcy zgłoszeń. A zgłaszać się można do 10 maja.

miniaturka

Shell Helix w nowej odsłonie

W ofercie firmy Shell pojawił się nowy produkt. Jest nim pierwszy na świecie olej silnikowy, którego tzw. baza powstaje z gazu ziemnego, dzięki czemu praktycznie pozbawiona jest zanieczyszczeń.

Ten e-mail został wysłany do email@email.com.

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info