Tytuł: Valeo: specjaliści od układu klimatyzacji

WARSZTATOWIEC.info czwartek, 23 Maj 2019
 

Trwa sezon na serwis klimatyzacji. W związku z tym, na pewno warto odświeżyć swoją wiedzę dotyczącą tego układu. Doskonałą okazją do tego będzie lektura poniższych artykułów oraz udział w szkoleniach Valeo. Aby zobaczyć szkolenia nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy zarejestrować się online i obejrzeć na komputerze zapis video. Polecamy skorzystać z tej okazji.

 
Reklama
Artykuły
miniaturka

Serce układu klimatyzacji

Najważniejszym komponentem układu klimatyzacji samochodowej jest kompresor. Dzięki niemu czynnik chłodniczy wraz z olejem są rozprowadzane po całym układzie. Branżowi specjaliści mówią, że kompresor jest jak serce w krwioobiegu i...

miniaturka

Jak wygląda cykl pracy klimatyzacji samochodowej?

Układ klimatyzacji to już nie luksus, a podstawowe wyposażenie ponad 90% pojazdów sprzedawanych na rynkach europejskich. Z naszego artykułu dowiesz się, za co odpowiedzialne są poszczególne elementy układu klimatyzacji. W...

SZKOLENIA ONLINE 24/7
miniaturka

Budowa i zasada działania układu klimatyzacji

Poznaj zasadę działania i główne elementy układu klimatyzacji podczas szkolenia online. Prezentacja przedstawiona z wykorzystaniem kompletnego modułu szkoleniowego przybliży funkcję poszczególnych komponentów oraz kolejne fazy przepływu czynnika w układzie.

miniaturka

Kompresory klimatyzacji Valeo - bądź gotowy na sezon!

Zapraszamy na szkolenie techniczne online dotyczące kompresorów klimatyzacji Valeo. Podczas szkolenia dowiesz się jak działają kompresory klimatyzacji, jakie są ich rodzaje oraz omówimy główne różnice między nimi.

Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info