Tytuł: Targi Inter Cars za nami

WARSZTATOWIEC.info wtorek, 29 listopada 2016

Szanowni Państwo!

13 Targi Inter Cars już za nami. Intensywny motoryzacyjny weekend na warszawskim Bemowie pokazał, że aftermarket ma się nieźle i zyskuje coraz większe znaczenie dla całej gospodarki. Przedstawiamy fotorelację z targów. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi publikacjami. Jak zwykle, zachęcamy też do dzielenia się informacjami o Państwa firmie.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Szczęśliwa trzynastka

Choć Targi Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów organizowane przez Inter Cars odbyły się po raz trzynasty, nie przyniosło to imprezie pecha. Wprost przeciwnie: dopisała pogoda i targowi goście, na których jak zwykle czekały stoiska z niezwykle bogatą ekspozycją oraz mnóstwo atrakcji.

miniaturka

Po co dioda w cewce

Oglądając rysunki przedstawiające budowę różnego rodzaju cewek zapłonowych zapewne niektórzy zadają sobie pytanie dlaczego w jednych stosowana jest wysokonapięciowa dioda, w innych zaś element ten nie występuje.

miniaturka

Tarcze hamulcowe - w porę wymienić, dobrze wybrać

Tarcze hamulcowe z oczywistych względów mają istotny wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Wszelkie oznaki wskazujące, że coś złego się nimi dzieje powinny więc skutkować wymianą tarcz na nowe.

miniaturka

Zestawy do „automatów”

miniaturka

Castrol szkoli i stawia na wiedzę

Ten e-mail został wysłany do email@email.com.

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info