Tytuł: Obowiązek informacyjny Warsztatowiec

WARSZTATOWIEC.info poniedziałek, 21 Maj 2018
Szanowni Państwo,

w związku ze stosowaniem od dnia 25 maja 2018 roku rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanym „RODO”) (Dz. U. UE L z dnia 4 maja 2016 r.) zmieniamy od dnia 25 maja 2018 roku zasady ochrony danych i w związku z tym poniżej przesyłamy Państwu uaktualnione informacje.

Administratorem Państwa danych pozostaje Małgorzata Franke prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MotoFocus Małgorzata Franke pod adresem wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej przez ministra właściwego do spraw gospodarki pod adresem: ul. Za Dębami 3, 05 – 075 Warszawa, posługująca się NIP: 5251049153, numerem REGON: 011752326 oraz adresem e-mail: ado@motofocus.pl (dalej zwana „ADO”)

Przetwarzamy Państwa dane (imię i adres e-mail) w następujących celach:

- wysyłania informacji o ciekawych wydarzeniach branżowych, sondażach rynkowych, nowościach, a także promocjach naszych partnerów z branży motoryzacyjnej – na podstawie zawartej z nami (ADO) umowy o świadczenie usługi newsletter (art. 6 ust. 1 lit b RODO).

Aby efektywnie dostarczać Państwu zamówione treści korzystamy z usług firmy dostarczającej rozwiązania technologiczne do wysyłki mailingu.

Umowę zawartą odnośnie newslettera możecie Państwo w każdej chwili wypowiedzieć klikając w link dezaktywacyjny znajdujący się na końcu każdej otrzymanej wiadomości.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane do czasu dezaktywacji newslettera, czyli wypowiedzenia umowy.

Jesteście Państwo uprawnieni do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawa do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawa do wniesienia sprzeciwu, prawa do uzupełnienia.

Jeśli dojdziecie Państwo do wniosku, że przetwarzamy Państwa dane niezgodnie z prawem od 25 maja 2018 roku będzie Państwu przysługiwało prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 
Zobacz nową politykę prywatności
 
Warsztatowiec.info - Logo
Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info