Tytuł: Więcej światła

WARSZTATOWIEC.info środa, 15 Listopad 2017
Więcej światła! – zakrzyknął kiedyś wielki Goethe i miał rację, szczególnie jeśli chodzi o sezon jesienno-zimowy, kiedy zmrok zapada po południu, a widzialność często ograniczona jest również przez opady.

Bez dobrego oświetlenia nie ma mowy o bezpieczeństwie na drodze. Trzeba dobrze widzieć i być widzianym, a jednocześnie nie oślepiać innych kierowców. Odpowiednio ustawione lampy z dobrej jakości żarówkami to jeden z kluczowych elementów bezpiecznej jazdy. Kontrola stanu oświetlenia powinna być więc przeprowadzona rutynowo przy okazji każdej wizyty w warsztacie. Przepalone żarówki i palniki ksenonowe należy wymienić na nowe, pochodzące od renomowanego producenta. Przychodzi tu z pomocą firma OSRAM, która dostarcza najwyższej jakości źródła światła do wszystkich samochodowych lamp. Z jej bogatej oferty można wybrać produkt, który spełni oczekiwania każdego użytkownika.

Odpowiednie światło potrzebne jest również w samym warsztacie. Należycie oświetlone „pole operacyjne” pozwoli podczas naprawy zauważyć wszystkie ślady zużycia części oraz zachować precyzję podczas montażu. Niezbędna jest więc porządna lampa warsztatowa. Również w tym przypadku oferta firmy OSRAM pozwoli nam wybrać niezawodny i trwały produkt, który najlepiej zaspokoi nasze potrzeby.

reklama
miniaturka

Różni kierowcy, różne żarówki

Jak wynika z badań, przeprowadzonych przez Instytut ARC Rynek i Opinia, aż 42% kierowców nie wie, jaka technologia oświetleniowa zastosowana jest w ich samochodzie. Wniosek nasuwa się jeden – kierowcy nie przywiązują dużej wagi do kwestii oświetlenia. Ogromną rolę w tej sytuacji odgrywają pracownicy warsztatów, którzy uczestniczą w doborze właściwych źródeł światła.

miniaturka

Lepsza widoczność i bezpieczeństwo

W tym roku mija 10 lat od wprowadzenia na rynek żarówek o podwyższonych parametrach świetlnych OSRAM Night Breaker. Dzięki temu, że dostarczają one więcej światła, poprawia się bezpieczeństwo kierowców.

miniaturka

Światło w warsztacie

Właściwe oświetlenie to podstawa dobrze wykonanej pracy przy naprawach samochodów. Nawet najlepsze oprawy warsztatowe czasem więc nie wystarczają, gdyż niektóre czynności trzeba wykonywać w zacienionych miejscach. Z pomocą przychodzą wówczas wydajne, funkcjonalne i trwałe lampy inspekcyjne wykorzystujące technologię LED.

reklama
miniaturka

Solidność niemieckiej technologii

Neolux to rodzina samochodowych źródeł światła, przeznaczona dla kierowców szukających bardziej ekonomicznych zamienników żarówek najbardziej znanych producentów. Zamienników, które jednak jednocześnie zapewnią światło dobrej jakości.

miniaturka

Halogenowa nowość w ofercie Neolux

Asortyment przeznaczonych do samochodów osobowych żarówek halogenowych Neolux, drugiej marki w portfolio firmy OSRAM, został rozszerzony o kolejne produkty, m.in. żarówki o podwyższonych parametrach. By łatwiej można było się zorientować w ofercie, zmianie uległy także opakowania produktów.

miniaturka

Retrofity na każdą kieszeń

Na rynku pojawiła się nowa generacja LED-owych zamienników tradycyjnych żarówek (retrofitów) marki Neolux. Do wyboru jest dziewięć różnych typów – wydajnych, trwałych, a jednocześnie w przystępnej cenie.

Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info