Tytuł: Powaby niedościgłej przyszłości

WARSZTATOWIEC.info środa, 2 Sierpień 2017
Odkąd pamiętamy, stale zmagamy się z czasowymi utrudnieniami w związku z jakąś budową, przebudową lub remontem. Stale więc trzeba stać w jakimś korku lub jeździć na około, a czasem nawet jedno i drugie. I tak na przykład w Poroninie, w środku wakacji, wprowadzono ruch wahadłowy na zakopiance, doprowadzając podróżnych do czarnej rozpaczy, bowiem na drodze do tatrzańskiego kurortu robią się gigantyczne korki.

Nie psioczcie jednak, obywatele! Przecież to dla waszego dobra. Pomęczycie się w korkach, ale być może już za dwa lata pomkniecie do Zakopca elegancką drogą biegnącą tunelem. Oczywiście wtedy wprowadzą gdzieś objazdy, pewnie przy jakimś moście, który dla odmiany będzie remontowany, żebyś, drogi kierowco, wygodnie przejechał za trzy lata. Przejedziesz nim bardzo wygodnie do następnego zwężenia, tym razem z powodu budowy estakady, która znakomicie udrożni ruch w kolejnym roku.

I tak dookoła Wojtek, żyjemy rozkoszną myślą o przyszłych wygodach, cierpiąc stale w ich imieniu ciągłe niewygody. Wychodzi na to, że taki już nasz los. Będziemy ścigać tę upragnioną przyszłość do końca życia.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

miniaturka

Piszczące paski

Przeraźliwy pisk paska napędu osprzętu, pojawiający się sporadycznie po uruchomieniu silnika, to zjawisko całkiem normalne.

miniaturka

Sierpniowe szkolenia

Inter Cars przygotował na sierpień szeroką ofertę szkoleń skierowanych zarówno do pracowników warsztatów, naprawiających auta osobowe, jak również tych zajmujących się pojazdami ciężarowymi.

miniaturka

Lauber powiększa ofertę

Firma Lauber systematycznie wprowadza do swej oferty nowe produkty. Tym razem portfolio części fabrycznie regenerowanych zostało rozszerzone o nowe pozycje w takich grupach produktowych jak zaciski hamulcowe, alternatory, rozruszniki i pompy wspomagania.

miniaturka

Osiem nowych sond

DENSO wzbogaciło gamę swych sond lambda o osiem nowych numerów katalogowych, które mają 250 zastosowań w 5,9 mln pojazdów.

miniaturka

Chłodnicowe nowości

Firma Nissens powiększyła asortyment swoich produktów. Nowości pojawiły się w większości grup produktowych składających się na ofertę firmy.

miniaturka

Textar wprowadza kolejny smar

Wprowadzenie do oferty kolejnego smaru - Textar Hydra Tec - pokazuje, że marka Textar stara się wspierać mechaników na każdym etapie wymiany klocków czy tarcz hamulcowych.

miniaturka

Instalacja gazowa na raty

Dzięki promocji wakacyjnej 10x0% instalację gazową STAG można zamontować w sposób nieodczuwalny dla kieszeni.

Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info