Tytuł: Otwieramy oczy niedowiarkom

WARSZTATOWIEC.info środa, 21 Czerwiec 2017
Prace nad narodowym samochodem elektrycznym nabierają tempa. Do drugiego etapu konkursu na koncepcję pojazdu, który ma zrewolucjonizować polski rynek motoryzacyjny, zakwalifikowano 66 projektów.

Odnosimy sukcesy, ale jak zwykle przy takich okazjach wyłazi na wierzch nasze narodowe malkontenctwo, czarnowidztwo i skłonność do wyszydzania wszystkiego, co się da. Aby się o tym przekonać, wystarczy rzut oka na komentarze internautów:

„Gdybyśmy mieli blachę, tobyśmy zarzucili Europę konserwami, ale nie mamy mięsa” – cytuje słynny apokryficzny bon mot tow. „Wiesława” jeden z internautów.

„Eee tam, narzekacie jak zwykle. Nieważne, jak auto wygląda. Ważne, żeby kabel był wystarczająco długi i się nie plątał” – podsumowuje, niby to rezolutnie, a przecież złośliwie inny z internetowych prześmiewców.

„Sia la la la, zabawa trwa, świat inny wymiar tutaj ma” – absurdalnie, lecz nie bez złych intencji, intonuje song popularnej przed laty piosenkarki Sipińskiej jakiś zapiewajło.

„To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji” – cytuje słynny wywód prezesa Ryszarda Ochódzkiego z „Misia” inny internetowy zagończyk.

No cóż, skoro już sięgamy do „Misia”, to czarną niewdzięczność internetowych marud również skwitujemy cytatem z tego filmu: „Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza prezes naszego klubu, naszego klubu 'Tęcza'. A są tacy, co wbijają mu szpilki. To nie ludzie, to wilki!”.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

miniaturka

Bardzo ważne opaski

Firma Lauber oferuje fabrycznie regenerowane przekładnie kierownicze objęte 25 miesięczną gwarancją. Żeby jej nie stracić, trzeba pamiętać o tym, aby podczas montażu nie popełnić prostego błędu.

miniaturka

Uwaga na TPMS

Systematycznie rośnie liczba samochodów wyposażonych w system monitorujący ciśnienie w ogumieniu (TPMS). By właściwie spełniał on swoją rolę, musi być jednak odpowiednio serwisowany.

miniaturka

Delphi - katalog klimatyzacji i chłodzenia

Delphi Product & Service Solutions anonsuje nowy katalog elementów układów klimatyzacji i chłodzenia silnika na rok 2017. Zawiera on 165 nowych numerów referencyjnych przeznaczonych do pojazdów popularnych w Azji i Europie.

miniaturka

Sprężarka z napinaczem

DENSO wprowadziło do oferty sprężarkę klimatyzacji sprzedawaną w komplecie z napinaczem paska. Jest ona przeznaczona do wszystkich modeli Opla Corsy D oraz E wyposażonych w silnik benzynowy.

miniaturka

Meyle w Inter Cars

Do oferty Inter Cars dołączyły produkty marki Meyle, jednego z preferowanych dostawców części dla członków grupy ATR.

miniaturka

Ambasadorowie Inter Cars

Dziesięć serwisów z szerokiej listy warsztatów współpracujących z firmą Inter Cars zostało nagrodzonych certyfikatami Ambasadora Osobowych Sieci Warsztatowych.

Ten e-mail został wysłany do [[email]].

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info