Tytuł: Mercedes bęc!

WARSZTATOWIEC.info wtorek, 29 listopada 2016
No, wreszcie sukces. Polska po raz pierwszy od dłuższego czasu wygrała rywalizację o poważną inwestycję motoryzacyjną. Daimler zdecydował o budowie fabryki silników w Jaworze na Dolnym Śląsku. To doskonała wiadomość, więc radość i ogólne wzruszenie są tu jak najbardziej na miejscu.
W potoku różnych okrągłych wypowiedzi tzw. czynników naszą uwagę przykuł następujący cytat: „Decyzja o lokalizacji i realizacja projektu zależą jeszcze od ostatecznych zobowiązań dotyczących warunków inwestycyjnych, między innymi od przyznania pomocy państwa.\" Ciekawi jesteśmy, na czym ta pomoc państwa ma polegać, a jeszcze bardziej - ile to nas będzie kosztowało, oraz kiedy to wszystko się zwróci. Nie to, żebyśmy marudzili, ale ostatnio nasze państwo, czyli my, mamy coraz więcej wydatków. Chcielibyśmy wiedzieć, że państwu, czyli nam, na to wszystko wystarczy.
Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
miniaturka

Błędy przy obsłudze klimatyzacji

Obsługa klimatyzacji stała się już nieomal standardową usługą oferowaną przez warsztaty samochody. Niemniej przy jej wykonywaniu często popełniane są błędy, czasem wręcz szkolne. Dlatego warto zapoznać się z uwagami na ten temat ekspertów firmy TEXA.

miniaturka

Trwałość sprężarki a jej smarowanie

Trwałość sprężarki klimatyzacji bardzo zależy od jej właściwego smarowania. Dlatego Delphi przypomina, by ściśle się trzymać wszystkich zaleceń na ten temat zawartych w dokumentacji technicznej urządzenia.

miniaturka

Dlaczego klocek szybko się ściera

Z natury działania hamulców wynika że klocki hamulcowe muszą się zużywać. Jednak gdy ścierają się zbyt szybko, świadczy to o błędzie – albo mechanika montującego klocki w samochodzie, albo użytkownika, który nadmiernie obciąża układ hamulcowy.

miniaturka

3 lata gwarancji na produkty MOOG

Federal-Mogul Motorparts rozszerzył do 3 lat gwarancję na części układu kierowniczego i zawieszenia marki MOOG, kupione od początku 2016 roku na terenie Europy i montowane w autach osobowych i lekkich pojazdach dostawczych, używanych do celów prywatnych i eksploatowanych zgodnie z ich przeznaczeniem.

miniaturka

RCH6, czyli lampa wielofunkcyjna

RCH6 to nieduża lampa warsztatowa, którą można trzymać w dłoni, można, dzięki magnesowi, przyczepić do metalowej powierzchni, można wreszcie umocować na głowie.

miniaturka

Konkurs „STAG - gazuj i wygrywaj”

Ponad dwieście nagród w trakcie trwania konkursu, w tym zwrot poniesionych wydatków związanych z montażem instalacji gazowej marki STAG o wartości 2,5 tys. zł – tyle można wygrać w konkursie adresowanym do osób noszącym się z zamiarem przystosowania swojego auta do zasilania propanem-butanem.

Ten e-mail został wysłany do email@email.com.

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info