Tytuł: Bezpieczne światło

WARSZTATOWIEC.info wtorek, 29 listopada 2016
Oświetlenie samochodu to jeden z kluczowych elementów, od których zależy bezpieczeństwo jazdy. Jak jednak łatwo się przekonać, choćby obserwując jeżdżące po polskich drogach samochody, z powszechną świadomością kierowców nie jest najlepiej. Wiele pojazdów jeździ ze źle ustawionymi światłami, przepaloną żarówką, w niektórych zaś dokonano nielegalnych przeróbek oświetlenia.
Na rynku, oprócz produktów renomowanych producentów dostępne są również źródła światła pochodzące od anonimowych wytwórców. Co gorsza, coraz powszechniejszym zjawiskiem jest wprowadzanie na rynek podróbek, które podszywają się pod markowe produkty.
Konieczne jest dotarcie z informacjami na ten temat do warsztatów i użytkowników samochodów. Podjęła się tego firma OSRAM, jeden z czołowych dostawców źródeł światła na rynek motoryzacyjny.
reklama
miniaturka

Żarówka czy świeczniówka

Żarówka czy świeczniówka - to akcja firny OSRAM, która w ten sposób chce zwrócić uwagę kierowców na ogromne znaczenie, jakie ma właściwe oświetlenie na drodze, a także zachęcić ich do sprawdzania, czy kupują oryginalne produkty oświetleniowe do samochodów.

miniaturka

Jakość to bezpieczeństwo

Wybrać oryginał czy podróbkę? – takie oto retoryczne pytanie stawia w swojej nowej kampanii firma OSRAM. Szczegóły akcji przedstawia w rozmowie Magdalena Bogusz, marketing manager speciality lighting w polskim oddziale OSRAM.

miniaturka

Pożytki z oryginalnych źródeł światła

Zadowolenie klienta to cel, do którego dążą wszyscy właściciele warsztatów, a osiągnąć je można przede wszystkim fachowo obsługując pojazd pozostawiony do naprawy. Fachowo oznacza również montaż części, które spełniają normy i są dobrej jakości.

miniaturka

Światło na podróbki

Na rynku części i akcesoriów motoryzacyjnych regularnie pojawiają się produkty podrobione. Proceder ten uderza w renomowane marki i dotyczy również źródeł światła. Tymczasem zaledwie 9% kierowców wie, w jaki sposób sprawdzić ich oryginalność – tak wynika z badań przeprowadzonych przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia, a zleconych przez firmę OSRAM.

miniaturka

Fakty i mity o oświetleniu samochodowym

Obiegowe opinie nie zawsze bywają prawdziwe. Spostrzeżenie to odnieść można do wielu kwestii związanych z budową, działaniem, czy eksploatacją samochodu, a jedną z nich jest oświetlenie pojazdu. Dlatego firma OSRAM postanowiła skomentować kilka często spotykanych opinii dotyczących samochodowego oświetlenia i w ten sposób rozprawić się z paroma mitami.

miniaturka

Ksenony z gwarancją bezpieczeństwa

Rodzina lamp ksenonowych XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED powiększyła się o dwa nowe typy: D3S i D4S. Użytkownicy mają więc do dyspozycji szerszą paletę produktów, które gwarantują nie tylko najlepsze oświetlenie drogi, a również niezawodność i długi okres eksploatacji.

miniaturka

LEDriving FOG PL,
czyli dwa w jednym z trzech powodów

Są co najmniej trzy powody, dla których warto rozważyć montaż lamp LEDriving FOG PL, nowych świateł samochodowych firmy OSRAM. Po pierwsze jest to bezpieczeństwo, zwłaszcza podczas sezonowych mgieł, po wtóre – wygoda, gdyż zyskujemy dwa rozwiązania w jednym, po trzecie – lepszy wyglądu pojazdu.

miniaturka

Vehicle Light, czyli jak szybko dobrać żarówki

Stworzona przez firmę Osram aplikacja Vehicle Light znacznie ułatwia dobór żarówek do konkretnego pojazdu, przy czym może to być zarówno samochód osobowy, jak i ciężarowy czy motocykl.

miniaturka

Widzieć, co się robi

Właściwe oświetlenie w warsztacie to niezbędny warunek do tego, by sprawnie i w możliwie komfortowych warunkach wykonywać naprawy samochodów. Nic dziwnego, że portfolio produktów oświetleniowych przeznaczonych dla warsztatów stale się rozwija. Na rynek wchodzi właśnie nowość marki OSRAM – lampa LEDinspect® Slimline 280.

Ten e-mail został wysłany do email@email.com.

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info