Tytuł: Polski super-Kopciuszek

WARSZTATOWIEC.info wtorek, 29 listopada 2016
Polski samochód wyścigowy Arrinera Hussarya zaczyna się powoli materializować. Prototyp został zaprezentowany na międzynarodowych targach Autosport International – The Racing Car Show w Birmingham. Wyścigówka made in Poland stanęła wśród możnych motoryzacyjnego światka, budząc powszechne zainteresowanie, niczym Kopciuszek na balu.
Jasne, że Arrinera nie wygryzie Ferrari i Maclarena, ani nie zagrozi nuworyszom, takim jak Koenigsegg czy Pagani. Jest jednak szansa, że znajdzie sobie własną, na początek maleńką niszę, którą później będzie sobie powoli powiększać.
Trzymamy kciuki za powodzenie projektu. Chcielibyśmy, żeby Arrinera stała się taką elegancką, motoryzacyjną wizytówką naszego kraju. I niech stary złośliwiec Clarkson, który kiedyś tak znęcał się w „Top Gear” nad biednym Polonezem, pozachwyca się w swoim programie Arrinerą.
Trawestując słynny cytat ze słynnego filmu, powiedzmy śmiało: to jest nasza wyścigówka, przez nas zrobiona, i to nie jest nasze ostatnie słowo!
Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
reklama
miniaturka

Co nowego w Feberze?

Parafrazując znane powiedzenie można powiedzieć, że kto stoi w miejscu, ten traci rynek. Dlatego Feber nieustannie dokonuje zmian podnoszących walory produkowanych przez tę firmę pojazdów.

miniaturka

Nowe filie to większy dostęp do rynku

Rozmowa z Piotrem Stopczykiem, prezesem zarządu AD Polska.

miniaturka

Mistrzostwa także dla zawodowców

Tegoroczne, V Ogólnopolskie Mistrzostwach Mechaników ponownie, po roku przerwy, rozegrane zostaną również w kategorii profesjonalistów. O tytuł Najlepszego Mechanika TTM znów więc będą mogli rywalizować doświadczeni serwisanci. Zgłoszenia są wciąż przyjmowane na stronie: www.mistrzostwamechanikow.pl.

miniaturka

Co powiedzą świece żarowe

Zimy ostatnimi laty nie są szczególnie srogie, ale mimo to zdarzają się jeszcze fale siarczystych mrozów. Wówczas szczególna odpowiedzialność za pomyślne uruchomienie samochodu z silnikiem wysokoprężnym spoczywa na świecach żarowych.

miniaturka

Ekologia z Bio Service

Inter Cars przypomina, że do 15 marca należy złożyć roczne zestawienie danych o wytworzonych odpadach. Sprawozdanie należy dostarczyć do Urzędu Marszałkowskiego w swoim województwie.

miniaturka

Tenneco modernizuje

Tenneco Automotive Polska zakończyło modernizację dwóch centrów dystrybucyjnych.Dzieki temu ich powierzchnia składowania została powiekszona o 70%.

Ten e-mail został wysłany do email@email.com.

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info