Tytuł: "Sprzedać więcej" sposobem na sukces

WARSZTATOWIEC.info wtorek, 29 listopada 2016

Polski rynek części zamiennych to nietypowy sektor gospodarki. Wśród dystrybutorów dominuje bowiem polski kapitał, a wielkie dziś firmy zaczynały praktycznie od zera, przez lata systematycznie rozwijając swoje struktury i dochodząc do pozycji potentatów. Warto zatem przeczytać rozmowę z Piotrem Tochowiczem, prezesem firmy Moto-Profil, obchodzącej niedawno jubileusz 20-lecia działalności.
Ponadto zamieszczamy tekst poświęcony świecom żarowym. Pora ku temu odpowiednia, bo nadchodzi zima – czas próby dla diesli.
Zyskujący wciąż na popularności dział poświęcony nietypowym awariom wzbogacił się o kolejną niezwykłą historię. Tym razem bohaterem jest Volkswagen Sharan.
Grzegorz Kacalski i Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

„Sell more”, czyli sprzedać więcej

Rozmowa z Piotrem Tochowiczem, prezesem zarządu firmy Moto-Profil obchodzącej w tym roku 20-lecie istnienia i jednym z jej współwłaścicieli, o początkach firmy i planach na przyszłość.

miniaturka

Jakie świece i dlaczego

Prawidłowy dobór świec żarowych ma fundamentalny wpływ nie tylko na to czy układ podgrzewania silnika wysokoprężnego będzie dobrze działał, ale również na trwałość całego silnika.

miniaturka

Cenne wspomnienia

Doświadczenia warsztatowe pochodzące z epoki socjalistycznej motoryzacji wydają się być zupełnie nieprzydatne w dzisiejszej praktyce warsztatowej. Zdarza się jednak, że z pamięci starego fachmana można wygrzebać wspomnienia, które okazują się być cenną wskazówką.

miniaturka

Opony zimowe – konieczność czy fanaberia?

Tuż przed nadejściem zimy, każdego roku powraca dyskusja, czy wymiana opon z letnich na zimowe faktycznie jest niezbędna, czy też w naszej strefie klimatycznej wystarczą opony letnie lub całoroczne.

miniaturka

Worek nagród dla TRW

Liczne nagrody jakie otrzymuje TRW niewątpliwie świadczą o pozycji tej firmy wśród producentów części samochodowych.

Ten e-mail został wysłany do email@email.com.

Jeżeli nie chcesz wiecej otrzymywać od nas wiadomości anuluj subskrypcję »

Masz problemy z wyświetleniem tej wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce internetowej »

Informacje prasowe należy przesyłać na adres redakcja@warsztatowiec.info